Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - 3.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 3 3 0 0 0 6:0 150:56 9
2 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - A 3 3 0 0 0 6:0 157:78 9
3 Volejbalový klub Teplice z.s. 3 2 1 0 0 6:1 164:80 8
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-B 3 2 1 0 0 6:1 161:91 8
5 VK Jirkov-Ervěnice 3 2 1 0 0 6:1 160:120 8
6 Volejbal Ústí nad Labem B 3 2 0 1 0 5:2 157:83 7
7 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.- C 3 2 0 1 0 5:2 154:105 7
8 TJ VEROS Chomutov z.s. 3 2 0 0 1 4:2 148:93 6
9 VSK Spartak Děčín 2 3 2 0 0 1 4:2 143:111 6
10 Volejbal Ústí nad Labem A 3 1 1 0 1 4:3 140:106 5
11 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1 3 1 0 1 1 3:4 134:112 4
12 VTK Čížkovice, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 134:145 4
13 VK Sever Žatec, z.s. B 3 1 0 0 2 2:4 131:100 3
14 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3 1 0 0 2 2:4 116:100 3
15 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - D 3 1 0 0 2 2:4 92:100 3
16 VK Sever Žatec, z.s. A 3 0 0 0 3 0:6 89:150 0
17 VK Šanov Teplice, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
18 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - E 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
19 Volejbal Ústí nad Labem C 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
20 VK Litvínov, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 28. 11. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - VSK Spartak Děčín 1 2:1 (-22,20,11)
2 28. 11. 2021, 08:59 VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 0:2 (-0,-0)
3 28. 11. 2021, 08:59 VSK Spartak Děčín 1 - SKTO Duchcov z.s. 0:2 (-16,-12)
4 28. 11. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (0,0)
5 28. 11. 2021, 08:59 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-0,-0)
6 28. 11. 2021, 08:59 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem A 2:0 (17,11)
2. kolo
7 28. 11. 2021, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 2:0 (10,13)
8 28. 11. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (-0,-0)
9 28. 11. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (-7,-12)
10 28. 11. 2021, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 2:0 (0,0)
11 28. 11. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 0:2 (-0,-0)
12 28. 11. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (23,-18,-14)
3. kolo
13 28. 11. 2021, 09:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-21,-9)
14 28. 11. 2021, 09:01 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (0,0)
15 28. 11. 2021, 09:01 SK VOLEJBAL Ústí - A - VK Litvínov, z.s. 2:0 (0,0)
16 28. 11. 2021, 09:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 0:2 (-20,-16)
17 28. 11. 2021, 09:01 TJ VEROS Chomutov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-18,-30)
18 28. 11. 2021, 09:01 VK Litvínov, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0:2 (-0,-0)
4. kolo
19 28. 11. 2021, 09:02 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (18,-20,12)
20 28. 11. 2021, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - Žatec A 2:0 (13,19)
21 28. 11. 2021, 09:02 VTK Čížkovice, z.s. - Žatec A 2:0 (17,18)
22 28. 11. 2021, 09:02 VK Jirkov - VSK Spartak Děčín 2 2:0 (21,22)
23 28. 11. 2021, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (17,12)
24 28. 11. 2021, 09:02 Žatec A - VK Jirkov 0:2 (-9,-13)
5. kolo
25 28. 11. 2021, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - C 0:2 (-21,-23)
26 28. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - B - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (0,0)
27 28. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - C - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (0,0)
28 28. 11. 2021, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - B 0:2 (-16,-21)
29 28. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - B - SK VOLEJBAL Ústí - C 2:1 (15,-20,14)
30 28. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - E - Žatec B 0:2 (-0,-0)
© ČVS 2015-2018