Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - 4.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1 3 3 0 0 0 6:0 150:64 9
2 VK Sever Žatec, z.s. A 3 2 1 0 0 6:1 155:81 8
3 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - A 3 2 1 0 0 6:1 163:100 8
4 VSK Spartak Děčín 2 3 2 1 0 0 6:1 162:123 8
5 TJ VEROS Chomutov z.s. 3 2 1 0 0 6:1 156:124 8
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.- C 3 2 0 1 0 5:2 140:89 7
7 VK Šanov Teplice, z.s. 3 2 0 1 0 5:2 148:118 7
8 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3 2 0 1 0 5:2 156:127 7
9 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 3 2 0 0 1 4:2 119:94 6
10 VTK Čížkovice, z.s. 3 1 0 2 0 4:4 161:160 5
11 VK Litvínov, z.s. 3 0 2 0 1 4:4 163:168 4
12 Volejbalový klub Teplice z.s. 3 1 0 0 2 2:4 139:100 3
13 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - E 3 1 0 0 2 2:4 125:100 3
14 Volejbal Ústí nad Labem B 3 1 0 0 2 2:4 111:137 3
15 Volejbal Ústí nad Labem C 3 0 1 0 2 2:5 118:152 2
16 VK Jirkov-Ervěnice 3 0 0 1 2 1:6 127:154 1
17 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-B 3 0 0 1 2 1:6 124:159 1
18 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - D 3 0 0 0 3 0:6 83:150 0
19 Volejbal Ústí nad Labem A 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
20 VK Sever Žatec, z.s. B 3 0 0 0 0 0:6 0:150 -3
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 30. 1. 2022, 08:59 VSK Spartak Děčín 1 - SKTO Duchcov z.s. 2:0 (7,12)
2 30. 1. 2022, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-0,-0)
3 30. 1. 2022, 08:59 SKTO Duchcov z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (21,23)
4 30. 1. 2022, 08:59 VSK Spartak Děčín 1 - Volejbal Ústí nad Labem A 2:0 (0,0)
5 30. 1. 2022, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - SKTO Duchcov z.s. 0:2 (-0,-0)
6 30. 1. 2022, 08:59 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-22,-23)
2. kolo
7 30. 1. 2022, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-15,-8)
8 30. 1. 2022, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-16,-13)
9 30. 1. 2022, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - A 1:2 (23,-12,-11)
10 30. 1. 2022, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (-21,-16)
11 30. 1. 2022, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-21,-11)
12 30. 1. 2022, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - A - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 2:0 (11,12)
3. kolo
13 30. 1. 2022, 09:01 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 2:0 (18,22)
14 30. 1. 2022, 09:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 2:0 (16,20)
15 30. 1. 2022, 09:01 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem C 1:2 (-15,14,-12)
16 30. 1. 2022, 09:01 TJ VEROS Chomutov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:1 (-16,18,13)
17 30. 1. 2022, 09:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Jirkov 2:0 (19,16)
18 30. 1. 2022, 09:01 Volejbal Ústí nad Labem C - TJ VEROS Chomutov z.s. 0:2 (-10,-18)
4. kolo
19 29. 1. 2022, 09:02 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (15,19)
20 29. 1. 2022, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,23)
21 29. 1. 2022, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - B - VK Litvínov, z.s. 1:2 (19,-23,-11)
22 29. 1. 2022, 09:02 VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín 2 1:2 (22,-18,-9)
23 29. 1. 2022, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (11,20)
24 29. 1. 2022, 09:02 VK Litvínov, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-22,25,9)
5. kolo
25 30. 1. 2022, 09:03 Žatec A - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (19,22)
26 30. 1. 2022, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - C X:2
27 30. 1. 2022, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - E - SK VOLEJBAL Ústí - C 0:2 (-21,-13)
28 30. 1. 2022, 09:03 Žatec A - Žatec B 2:X
29 30. 1. 2022, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - E X:2
30 30. 1. 2022, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - C - Žatec A 1:2 (15,-7,-8)
© ČVS 2015-2018