Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - kvalifikace Čížkovice

Tabulka Z V R P S M B
1 Volejbal Ústí nad Labem B 6 4 2 0 10:2 277:163 10
2 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 6 3 3 0 9:3 261:192 9
3 Volejbal Ústí nad Labem C 6 3 2 1 8:4 250:215 8
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - D 6 1 4 1 6:6 244:232 6
5 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 6 1 3 2 5:7 218:238 5
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - A 6 1 1 4 3:9 207:276 3
7 VTK Čížkovice, z.s. 6 0 1 5 1:11 159:300 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (-6,-11)
2 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Volejbal Ústí nad Labem C 1:1 (-13,16)
3 3. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - A 1:1 (14,-18)
4 3. 10. 2021, 09:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 1:1 (10,-15)
5 3. 10. 2021, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-19,-14)
6 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 1:1 (10,-13)
7 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - SK VOLEJBAL Ústí - A 2:0 (10,14)
8 3. 10. 2021, 09:00 SKTO Duchcov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:0 (11,14)
9 3. 10. 2021, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 1:1 (25,-12)
10 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:0 (14,12)
11 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 2:0 (15,11)
12 3. 10. 2021, 09:00 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (9,10)
13 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - A - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 0:2 (-16,-13)
14 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (15,9)
15 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem B - SKTO Duchcov z.s. 1:1 (8,-18)
16 3. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (16,11)
17 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - A - SKTO Duchcov z.s. 0:2 (-11,-17)
18 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (-15,-9)
19 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - SKTO Duchcov z.s. 1:1 (13,-17)
20 3. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem B 1:1 (-14,9)
21 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - A - Volejbal Ústí nad Labem C 0:2 (-17,-20)
© ČVS 2015-2018