KP ve volejbale - základní

2. kolo
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.3:0TJ Jiskra Humpolec, z.s.(20, 16, 7)
Volejbalový klub Třebíč0:3TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.(-6, -18, -20)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.3:1Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(14, 21, -23, 16)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.NE3.10.10:00
TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE3.10.10:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-Volejbalový klub TřebíčNE3.10.9:00
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.NE3.10.10:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 12. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
2 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (20,-24,21,13)
3 19. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-12,23,-17,17,-7)
4 19. 9. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (14,17,24)
2. kolo
5 5. 12. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
6 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,16,7)
7 19. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-6,-18,-20)
8 19. 9. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:1 (14,21,-23,16)
3. kolo
9 3. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
10 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
11 3. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
12 3. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
4. kolo
13 3. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
14 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
15 3. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
16 3. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
5. kolo
17 10. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
18 10. 10. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
19 10. 10. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
20 10. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
6. kolo
21 10. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
22 10. 10. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
23 10. 10. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
24 10. 10. 2021, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
7. kolo
25 24. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
26 24. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
27 24. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
28 24. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
8. kolo
29 24. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
30 24. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
31 24. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
32 24. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
9. kolo
33 7. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
34 7. 11. 2021, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
35 7. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
36 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
10. kolo
37 7. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
38 7. 11. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
39 7. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
40 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
11. kolo
41 14. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
42 14. 11. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
43 14. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
44 14. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
12. kolo
45 14. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
46 14. 11. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
47 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
48 14. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
13. kolo
49 28. 11. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava .
50 28. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
51 28. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
52 28. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
14. kolo
53 28. 11. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava .
54 28. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
55 28. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
56 28. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
15. kolo
57 12. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
58 12. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
59 12. 12. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
60 12. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
16. kolo
61 12. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
62 12. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
63 12. 12. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
64 12. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
17. kolo
65 19. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
66 19. 12. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
67 19. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
68 19. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
18. kolo
69 19. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
70 19. 12. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
71 19. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
72 19. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
19. kolo
73 9. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
74 9. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
75 9. 1. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
76 9. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
20. kolo
77 9. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
78 9. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
79 9. 1. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
80 9. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
21. kolo
81 30. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
82 30. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
83 30. 1. 2022, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
84 30. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
22. kolo
85 30. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
86 30. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
87 30. 1. 2022, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
88 30. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
23. kolo
89 27. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
90 27. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
91 27. 2. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
92 27. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
24. kolo
93 27. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
94 27. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
95 27. 2. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
96 27. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
25. kolo
97 6. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
98 6. 3. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
99 6. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
100 6. 3. 2022, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
26. kolo
101 6. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
102 6. 3. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
103 6. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
104 6. 3. 2022, 15:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
27. kolo
105 27. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
106 27. 3. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
107 27. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
108 27. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
28. kolo
109 27. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
110 27. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
111 27. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
112 27. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
© ČVS 2015-2018