KP ve volejbale - základní

18. kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.
Volejbalový klub Třebíč-TJ Jiskra Humpolec, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.-TJ Náměšť nad Oslavou z.s.
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.NE9.1.10:00
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.-Volejbalový klub TřebíčNE9.1.10:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE9.1.9:00
TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.NE9.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 14 11 0 0 3 35:10 1090:841 33
2 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 14 9 2 0 3 33:17 1119:1013 31
3 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12 8 0 1 3 27:13 921:822 25
4 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 14 6 1 1 6 26:23 1079:1019 21
5 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 12 5 2 1 4 23:20 936:865 20
6 Volejbalový klub Třebíč 14 5 1 2 6 23:29 1069:1161 19
7 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 12 0 0 1 11 4:36 713:970 1
8 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 8 0 0 0 8 1:24 390:626 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
2 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (20,-24,21,13)
3 19. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-12,23,-17,17,-7)
4 19. 9. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (14,17,24)
2. kolo
5 16. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
6 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,16,7)
7 19. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-6,-18,-20)
8 19. 9. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:1 (14,21,-23,16)
3. kolo
9 3. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (-21,19,21,22)
10 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-27,-18,-19)
11 3. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (20,-22,17,-15,-7)
12 3. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-22,-10,-10)
4. kolo
13 3. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (19,26,21)
14 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-20,-16,-18)
15 3. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-27,-23,-20)
16 3. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-19,-23,-16)
5. kolo
17 10. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:0 (23,21,15)
18 10. 10. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (16,23,13)
19 10. 10. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (11,20,24)
20 10. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-18,-18,-15)
6. kolo
21 10. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:1 (-24,16,18,23)
22 10. 10. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (20,18,-26,13)
23 10. 10. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (16,19,20)
24 10. 10. 2021, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:2 (-20,-25,27,18,16)
7. kolo
25 24. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-19,-19,17,17,-10)
26 24. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-16,-21,-17)
27 24. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-10,-12,-10)
28 24. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (11,-23,24,20)
8. kolo
29 24. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:0 (18,15,20)
30 24. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-7,-12,-22)
31 24. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-12,-18,-19)
32 24. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (24,-21,21,-21,12)
9. kolo
33 7. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-9,-18,-17)
34 7. 11. 2021, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (9,11,16)
35 7. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (8,8,21)
36 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:1 (-14,14,7,21)
10. kolo
37 7. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-19,-22,-15)
38 7. 11. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (18,16,11)
39 7. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (12,13,16)
40 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:0 (13,14,16)
11. kolo
41 14. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,18,22)
42 31. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Světlík P.
43 14. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:1 (22,20,-23,12)
44 14. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:1 (22,24,-11,14)
12. kolo
45 14. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (19,15,17)
46 31. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Světlík P.
47 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:2 (25,17,-14,-24,5)
48 14. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:1 (25,-21,18,26)
13. kolo
49 28. 11. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (17,20,20)
50 28. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,15,21)
51 28. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (17,21,17)
52 31. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Pazderka J.
14. kolo
53 28. 11. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava 0:3 (-23,-21,-13)
54 28. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (13,20,22)
55 28. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-19,-17,-23)
56 31. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Pazderka J.
15. kolo
57 12. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
58 12. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
59 12. 12. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč Lánecká 699 Světlá nad Sázavou .
60 12. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
16. kolo
61 12. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
62 12. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
63 12. 12. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč Lánecká 699 Světlá nad Sázavou .
64 12. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
17. kolo
65 19. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
66 19. 12. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
67 19. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
68 19. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
18. kolo
69 19. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
70 19. 12. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
71 19. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
72 19. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
19. kolo
73 9. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
74 9. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
75 9. 1. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
76 9. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
20. kolo
77 9. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
78 9. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
79 9. 1. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
80 9. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
21. kolo
81 30. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
82 30. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
83 30. 1. 2022, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
84 30. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
22. kolo
85 30. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
86 30. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
87 30. 1. 2022, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
88 30. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
23. kolo
89 27. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
90 27. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
91 27. 2. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
92 27. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
24. kolo
93 27. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
94 27. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
95 27. 2. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
96 27. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
25. kolo
97 6. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
98 6. 3. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
99 6. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
100 6. 3. 2022, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
26. kolo
101 6. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
102 6. 3. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
103 6. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
104 6. 3. 2022, 15:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
27. kolo
105 27. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
106 27. 3. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
107 27. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
108 27. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
28. kolo
109 27. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
110 27. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
111 27. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. .
112 27. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
© ČVS 2015-2018