Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

KP ve volejbale - základní

4. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod3:0Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(19, 26, 21)
TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.0:3Jihlava B(-20, -16, -18)
TJ Jiskra Humpolec, z.s.0:3Volejbalový klub Třebíč(-27, -23, -20)
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.0:3Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.(-19, -23, -16)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův BrodNE10.10.10:00
Volejbalový klub Třebíč3:0TJ Náměšť nad Oslavou z.s.NE10.10.11:00
Jihlava B3:0TJ Jiskra Humpolec, z.s.NE10.10.10:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.0:3TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s.NE10.10.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 ŠSK Demlova Jihlava B 28 25 0 0 3 77:13 2209:1635 75
2 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 28 17 5 1 5 69:33 2319:1943 62
3 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 28 19 0 3 6 65:29 2154:1851 60
4 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 28 14 3 3 8 58:41 2220:1921 51
5 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 28 10 4 1 13 48:51 2152:2111 39
6 Volejbalový klub Třebíč 28 9 1 3 15 40:60 1893:2232 32
7 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 28 4 1 3 20 24:72 1883:2185 17
8 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 28 0 0 0 28 2:84 1198:2150 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-6,-12,-15)
2 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (20,-24,21,13)
3 19. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-12,23,-17,17,-7)
4 19. 9. 2021, 10:00 Jihlava B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (14,17,24)
2. kolo
5 16. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-19,-8,-19)
6 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,16,7)
7 19. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-6,-18,-20)
8 19. 9. 2021, 13:00 Jihlava B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:1 (14,21,-23,16)
3. kolo
9 3. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (-21,19,21,22)
10 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Jihlava B 0:3 (-27,-18,-19)
11 3. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (20,-22,17,-15,-7)
12 3. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-22,-10,-10)
4. kolo
13 3. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (19,26,21)
14 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Jihlava B 0:3 (-20,-16,-18)
15 3. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-27,-23,-20)
16 3. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-19,-23,-16)
5. kolo
17 10. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:0 (23,21,15)
18 10. 10. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (16,23,13)
19 10. 10. 2021, 10:00 Jihlava B - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (11,20,24)
20 10. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-18,-18,-15)
6. kolo
21 10. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:1 (-24,16,18,23)
22 10. 10. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (20,18,-26,13)
23 10. 10. 2021, 13:00 Jihlava B - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (16,19,20)
24 10. 10. 2021, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:2 (-20,-25,27,18,16)
7. kolo
25 24. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-19,-19,17,17,-10)
26 24. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-16,-21,-17)
27 24. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Jihlava B 0:3 (-10,-12,-10)
28 24. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (11,-23,24,20)
8. kolo
29 24. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:0 (18,15,20)
30 24. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-7,-12,-22)
31 24. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Jihlava B 0:3 (-12,-18,-19)
32 24. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (24,-21,21,-21,12)
9. kolo
33 7. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-9,-18,-17)
34 7. 11. 2021, 11:00 Jihlava B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (9,11,16)
35 7. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (8,8,21)
36 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:1 (-14,14,7,21)
10. kolo
37 7. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-19,-22,-15)
38 7. 11. 2021, 13:00 Jihlava B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (18,16,11)
39 7. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (12,13,16)
40 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:0 (13,14,16)
11. kolo
41 14. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,18,22)
42 5. 2. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-5,-9,-7)
43 14. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:1 (22,20,-23,12)
44 14. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Jihlava B 3:1 (22,24,-11,14)
12. kolo
45 14. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (19,15,17)
46 5. 2. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-6,-11,-10)
47 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:2 (25,17,-14,-24,5)
48 14. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Jihlava B 3:1 (25,-21,18,26)
13. kolo
49 28. 11. 2021, 10:00 Jihlava B - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (17,20,20)
50 28. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,15,21)
51 28. 11. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3:0 (17,21,17)
52 13. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (7,9,17)
14. kolo
53 28. 11. 2021, 13:00 Jihlava B - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava 0:3 (-23,-21,-13)
54 28. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (13,20,22)
55 28. 11. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-19,-17,-23)
56 13. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (12,16,19)
15. kolo
57 6. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (9,12,8)
58 23. 1. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 2:3 (17,-27,-19,18,-8)
59 12. 12. 2021, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:0 (18,19,16)
60 19. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Jihlava B 0:3 (-22,-20,-21)
16. kolo
61 6. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (11,17,9)
62 23. 1. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-22,-20,-20)
63 12. 12. 2021, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Volejbalový klub Třebíč Lánecká 699 Světlá nad Sázavou 3:1 (23,14,-21,15)
64 19. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Jihlava B 0:3 (-20,-18,-22)
17. kolo
65 19. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:2 (-21,-23,20,18,11)
66 19. 12. 2021, 10:00 Jihlava B - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (22,21,16)
67 19. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (21,21,16)
68 26. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (15,18,16)
18. kolo
69 19. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-17,-17,-23)
70 19. 12. 2021, 13:00 Jihlava B - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:1 (-20,14,15,21)
71 19. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (-21,18,26,19)
72 26. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (16,15,13)
19. kolo
73 9. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-16,-21,-18)
74 9. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-14,-12,-21)
75 9. 1. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Jihlava B 0:3 (-19,-13,-23)
76 9. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (17,20,20)
20. kolo
77 9. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 2:3 (15,23,-13,-16,-11)
78 9. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-6,-16,-21)
79 9. 1. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Jihlava B 0:3 (-16,-18,-10)
80 9. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (23,16,13)
21. kolo
81 30. 1. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-24,-23,-24)
82 30. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,23,20)
83 20. 3. 2022, 10:00 Jihlava B - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. covid - DEJana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (8,13,10)
84 31. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. covid - TR 0:3 (-0,-0,-0)
22. kolo
85 30. 1. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-27,-19,-25)
86 30. 1. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (22,-24,-23,21,11)
87 20. 3. 2022, 13:00 Jihlava B - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. covid - DEJana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (14,16,11)
88 31. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. covid - TR 0:3 (-0,-0,-0)
23. kolo
89 27. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (22,12,12)
90 27. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Jihlava B 0:3 (-10,-20,-23)
91 27. 2. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-13,-18,-13)
92 27. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 0:3 (-20,-17,-24)
24. kolo
93 27. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (15,-15,17,20)
94 27. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Jihlava B 1:3 (22,-23,-26,-20)
95 27. 2. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-17,-25,-22)
96 27. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:2 (-20,19,21,-22,7)
25. kolo
97 6. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-14,-7,-19)
98 6. 3. 2022, 10:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (6,8,9)
99 17. 3. 2022, 17:30 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. covid - HB 0:3 (-22,-23,-18)
100 6. 3. 2022, 11:00 Jihlava B - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (6,18,7)
26. kolo
101 6. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-21,-18,-22)
102 6. 3. 2022, 13:00 TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (5,6,16)
103 17. 3. 2022, 18:45 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. covid - HB 1:3 (-11,23,-18,-20)
104 6. 3. 2022, 15:00 Jihlava B - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (14,17,16)
27. kolo
105 27. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Jihlava B 0:3 (-24,-21,-15)
106 27. 3. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:3 (20,-16,20,-16,-11)
107 27. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 3:2 (-25,21,19,-26,11)
108 27. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 1:3 (-6,-14,22,-20)
28. kolo
109 27. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Jihlava B 1:3 (-19,-14,23,-23)
110 27. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:3 (19,-20,-13,-18)
111 27. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz., z.s. 2:3 (-18,22,18,-23,-16)
112 27. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-16,-23,-18)
© ČVS 2015-2018