KP ve volejbalu kadetky

15. kolo
Volejbalový klub Třebíč3:0TJ Žďár nad Sázavou(16, 14, 5)
Orel jednota Červená Řečice-
TJ Sokol H. Brod3:0TJ Sokol Štoky(18, 7, 17)
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov3:2Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.(-13, 15, -26, 27, 12)
TJ Jiskra Humpolec, z.s.0:3Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.(-20, -19, -22)
Příští kolo
Volejbalový klub Třebíč3:1TJ Žďár nad SázavouSO27.11.13:00
Orel jednota Červená Řečice-SO27.11.13:00
TJ Sokol H. Brod3:0TJ Sokol ŠtokySO27.11.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov1:3Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.SO27.11.13:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.1:3Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.SO27.11.12:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 22 19 0 0 3 59:14 1774:1328 57
2 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 20 15 4 0 1 58:20 1827:1569 53
3 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 24 14 1 2 7 53:35 1953:1769 46
4 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 22 9 3 1 9 44:38 1747:1700 34
5 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 22 8 1 4 9 42:49 1948:1959 30
6 TJ Žďár nad Sázavou 22 6 2 2 12 32:48 1807:1943 24
7 Orel jednota Červená Řečice 20 4 2 1 13 22:47 1283:1557 17
8 Volejbalový klub Třebíč 20 4 0 3 13 23:50 1437:1625 15
9 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 20 3 1 1 15 19:51 1531:1857 12
kalendář skupiny
1. kolo
1 11. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,12,14)
2 11. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (17,17,18)
3 11. 9. 2021, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 11. 9. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-11,-15,-9)
5 11. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (14,23,-21,11)
2. kolo
6 11. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (17,-15,15,-14,12)
7 11. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (15,21,13)
8 11. 9. 2021, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
9 11. 9. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-20,-15)
10 11. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-22,20,18,-9,12)
3. kolo
11 18. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (22,-18,-16,-16)
12 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,17,-25,-18)
13 18. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
14 18. 9. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-13,-17,-15)
15 18. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-15,-22,-17)
4. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-17,8,22,17)
17 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (-22,24,23,-22,-10)
18 18. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
19 18. 9. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-18,-10,-15)
20 18. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-22,-17,-10)
5. kolo
21 2. 10. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,14,11)
22 2. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (6,17,11)
23 2. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (23,18,22)
24 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
25 2. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:1 (13,-22,16,19)
6. kolo
26 2. 10. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (21,19,-19,16)
27 2. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,18,26)
28 2. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-10,20,221,27)
29 2. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
30 2. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (18,-23,-19,-18)
7. kolo
31 9. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-9,-21)
32 9. 10. 2021, 10:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
33 9. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
34 31. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Pazderka J.
35 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 3:1 (28,-21,23,19)
8. kolo
36 9. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-21,-19,-17)
37 9. 10. 2021, 13:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
38 9. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (24,-24,-20,18,-10)
39 31. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Pazderka J.
40 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-19,-21,-22)
9. kolo
41 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,23,17)
42 23. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-9,-14,-22)
43 23. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (11,22,22)
44 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-27,16,18,-21,-14)
45 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - .
10. kolo
46 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (22,-23,12,17)
47 23. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-21,-13,-20)
48 23. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,23,19)
49 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-14,-22,-23)
50 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - .
11. kolo
51 6. 11. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - .
52 6. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:2 (-21,-14,22,23,10)
53 6. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (25,-15,14,-17,11)
54 6. 11. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-28,-18,-20)
55 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,22,19)
12. kolo
56 6. 11. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - .
57 6. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:1 (15,21,-23,17)
58 6. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-23,22,-12,-16)
59 6. 11. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (20,-15,-18,-23)
60 6. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (20,-24,-23,15,13)
13. kolo
61 13. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,19,19)
62 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:2 (-21,24,-19,20,7)
63 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-14,-12,-17)
64 13. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (9,16,16)
65 13. 11. 2021, 10:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
14. kolo
66 13. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-21,-15,-15)
67 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (-21,21,13,13)
68 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod 1:3 (-20,24,-20,-22)
69 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (24,12,20)
70 13. 11. 2021, 13:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
15. kolo
71 27. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (16,14,5)
72 27. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - .
73 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,7,17)
74 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-13,15,-26,27,12)
75 27. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-20,-19,-22)
16. kolo
76 27. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-18,18,19,15)
77 27. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - .
78 27. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,11,19)
79 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-24,-15,15,-22)
80 27. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-25,20,-14,-12)
17. kolo
81 31. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Tomšovská I.
82 21. 1. 2022, 18:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (-22,18,22,18)
83 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:0 (16,8,12)
84 4. 12. 2021, 10:00 - TJ Sokol H. Brod .
85 23. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (16,15,11)
18. kolo
86 31. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Tomšovská I.
87 21. 1. 2022, 18:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (10,16,-21,19)
88 4. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (19,-20,10,13)
89 4. 12. 2021, 13:00 - TJ Sokol H. Brod .
90 23. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice 3:1 (-20,19,8,14)
19. kolo
91 31. 3. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice Miksa F.
92 31. 3. 2022, 00:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod Topinka J.
93 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
94 11. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (17,-13,6,22)
95 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (27,-19,-9,-23)
20. kolo
96 31. 3. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice Miksa F.
97 31. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod Topinka J.
98 11. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
99 11. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (22,-23,13,25)
100 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,23,-22,-17)
21. kolo
101 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (19,23,-27,-18,13)
102 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (-15,18,-20,-19)
103 18. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
104 18. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (10,9,15)
105 18. 12. 2021, 09:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,13,18)
22. kolo
106 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (18,-14,10,18)
107 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:0 (20,19,21)
108 18. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
109 18. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 3:2 (16,-20,17,-23,12)
110 18. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,16,6)
23. kolo
111 8. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-20,-12,-18)
112 8. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:0 (18,25,11)
113 8. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (19,11,14)
114 8. 1. 2022, 10:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
115 8. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-18,17,20,19)
24. kolo
116 8. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod 1:3 (-15,-13,24,-19)
117 8. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (-20,23,18,12)
118 8. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (11,21,16)
119 8. 1. 2022, 13:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
120 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-19,15,-25,-17)
25. kolo
121 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (21,21,16)
122 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
123 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (17,15,-22,17)
124 9. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 0:3 (-23,-19,-24)
125 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (21,-16,7,12)
26. kolo
126 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (19,23,-19,-23,10)
127 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
128 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (18,19,-21,20)
129 9. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (22,23,-16,-13,11)
130 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (23,-23,11,12)
27. kolo
131 29. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Palát J.
132 29. 1. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Novosad V.
133 29. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
134 29. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. Duba J.
135 29. 1. 2022, 10:00 - TJ Sokol Štoky .
28. kolo
136 29. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Palát J.
137 29. 1. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Novosad V.
138 29. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
139 29. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. Duba J.
140 29. 1. 2022, 13:00 - TJ Sokol Štoky .
29. kolo
141 26. 2. 2022, 10:00 - Volejbalový klub Třebíč .
142 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
143 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
144 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
145 26. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
30. kolo
146 26. 2. 2022, 13:00 - Volejbalový klub Třebíč .
147 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
148 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
149 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
150 26. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
31. kolo
151 5. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
152 5. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
153 5. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
154 5. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
155 5. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
32. kolo
156 5. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
157 5. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
158 5. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
159 5. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
160 5. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
33. kolo
161 12. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
162 12. 3. 2022, 10:00 - Orel jednota Červená Řečice .
163 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
164 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
165 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
34. kolo
166 12. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
167 12. 3. 2022, 13:00 - Orel jednota Červená Řečice .
168 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
169 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
170 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
35. kolo
171 27. 3. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
172 26. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
173 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
174 26. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - .
175 26. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
36. kolo
176 27. 3. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
177 26. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
178 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
179 26. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - .
180 26. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
© ČVS 2015-2018