Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

KP ve volejbalu kadetky

21. kolo
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.3:2Volejbalový klub Třebíč(19, 23, -27, -18, 13)
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.1:3TJ Sokol Štoky(-15, 18, -20, -19)
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov3:0TJ Žďár nad Sázavou(10, 9, 15)
Sokol H. Brod3:0Orel jednota Červená Řečice(12, 13, 18)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.3:1Volejbalový klub TřebíčSO18.12.13:00
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.3:0TJ Sokol ŠtokySO18.12.13:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-SO18.12.12:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov3:2TJ Žďár nad SázavouSO18.12.13:00
Sokol H. Brod3:0Orel jednota Červená ŘečiceSO18.12.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Havlíčkův Brod 32 29 0 0 3 89:14 2526:1685 87
2 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 32 24 5 0 3 88:29 2757:2255 82
3 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 32 16 3 2 11 65:52 2552:2396 56
4 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 32 13 4 4 11 66:61 2707:2651 51
5 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 32 12 4 5 11 64:58 2593:2520 49
6 TJ Žďár nad Sázavou 32 8 3 3 18 45:71 2420:2772 33
7 Volejbalový klub Třebíč 32 6 4 5 17 45:78 2442:2711 31
8 Orel jednota Červená Řečice 32 4 4 5 19 37:81 2205:2658 25
9 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 32 4 1 4 23 29:84 2305:2859 18
kalendář skupiny
1. kolo
1 11. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,12,14)
2 11. 9. 2021, 10:00 Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (17,17,18)
3 11. 9. 2021, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 11. 9. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-11,-15,-9)
5 11. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (14,23,-21,11)
2. kolo
6 11. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (17,-15,15,-14,12)
7 11. 9. 2021, 13:00 Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (15,21,13)
8 11. 9. 2021, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
9 11. 9. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-20,-15)
10 11. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-22,20,18,-9,12)
3. kolo
11 18. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (22,-18,-16,-16)
12 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,17,-25,-18)
13 18. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
14 18. 9. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-13,-17,-15)
15 18. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Sokol H. Brod 0:3 (-15,-22,-17)
4. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-17,8,22,17)
17 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (-22,24,23,-22,-10)
18 18. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
19 18. 9. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-18,-10,-15)
20 18. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Sokol H. Brod 0:3 (-22,-17,-10)
5. kolo
21 2. 10. 2021, 11:00 Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,14,11)
22 2. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (6,17,11)
23 2. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (23,18,22)
24 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
25 2. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:1 (13,-22,16,19)
6. kolo
26 2. 10. 2021, 15:00 Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (21,19,-19,16)
27 2. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,18,26)
28 2. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-10,20,221,27)
29 2. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
30 2. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (18,-23,-19,-18)
7. kolo
31 9. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-9,-21)
32 9. 10. 2021, 10:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
33 9. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
34 12. 2. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-16,-24,-16)
35 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Sokol H. Brod 3:1 (28,-21,23,19)
8. kolo
36 9. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-21,-19,-17)
37 9. 10. 2021, 13:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
38 9. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (24,-24,-20,18,-10)
39 12. 2. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (21,-21,-14,20,10)
40 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Sokol H. Brod 0:3 (-19,-21,-22)
9. kolo
41 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,23,17)
42 23. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Sokol H. Brod 0:3 (-9,-14,-22)
43 23. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (11,22,22)
44 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-27,16,18,-21,-14)
45 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - .
10. kolo
46 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (22,-23,12,17)
47 23. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Sokol H. Brod 0:3 (-21,-13,-20)
48 23. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,23,19)
49 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-14,-22,-23)
50 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - .
11. kolo
51 6. 11. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - .
52 6. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:2 (-21,-14,22,23,10)
53 6. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (25,-15,14,-17,11)
54 6. 11. 2021, 11:00 Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-28,-18,-20)
55 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,22,19)
12. kolo
56 6. 11. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - .
57 6. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:1 (15,21,-23,17)
58 6. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-23,22,-12,-16)
59 6. 11. 2021, 15:00 Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (20,-15,-18,-23)
60 6. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (20,-24,-23,15,13)
13. kolo
61 13. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,19,19)
62 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:2 (-21,24,-19,20,7)
63 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Sokol H. Brod 0:3 (-14,-12,-17)
64 13. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (9,16,16)
65 13. 11. 2021, 10:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
14. kolo
66 13. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-21,-15,-15)
67 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (-21,21,13,13)
68 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Sokol H. Brod 1:3 (-20,24,-20,-22)
69 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (24,12,20)
70 13. 11. 2021, 13:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
15. kolo
71 27. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (16,14,5)
72 27. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - .
73 27. 11. 2021, 10:00 Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,7,17)
74 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-13,15,-26,27,12)
75 27. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-20,-19,-22)
16. kolo
76 27. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-18,18,19,15)
77 27. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - .
78 27. 11. 2021, 13:00 Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,11,19)
79 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-24,-15,15,-22)
80 27. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-25,20,-14,-12)
17. kolo
81 8. 2. 2022, 17:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (18,15,10)
82 21. 1. 2022, 18:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (-22,18,22,18)
83 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:0 (16,8,12)
84 4. 12. 2021, 10:00 - Sokol H. Brod .
85 23. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (16,15,11)
18. kolo
86 8. 2. 2022, 19:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (12,21,12)
87 21. 1. 2022, 18:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (10,16,-21,19)
88 4. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (19,-20,10,13)
89 4. 12. 2021, 13:00 - Sokol H. Brod .
90 23. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice 3:1 (-20,19,8,14)
19. kolo
91 20. 3. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice 2:3 (-17,-21,19,23,-16)
92 31. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sokol H. Brod covid - ZR 0:3 (-0,-0,-0)
93 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
94 11. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (17,-13,6,22)
95 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (27,-19,-9,-23)
20. kolo
96 20. 3. 2022, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (22,-15,-14,14,8)
97 31. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sokol H. Brod covid - ZR 0:3 (-0,-0,-0)
98 11. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
99 11. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (22,-23,13,25)
100 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,23,-22,-17)
21. kolo
101 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (19,23,-27,-18,13)
102 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (-15,18,-20,-19)
103 18. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
104 18. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (10,9,15)
105 18. 12. 2021, 09:00 Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,13,18)
22. kolo
106 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (18,-14,10,18)
107 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:0 (20,19,21)
108 18. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
109 18. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 3:2 (16,-20,17,-23,12)
110 18. 12. 2021, 13:00 Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,16,6)
23. kolo
111 8. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Sokol H. Brod 0:3 (-20,-12,-18)
112 8. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:0 (18,25,11)
113 8. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (19,11,14)
114 8. 1. 2022, 10:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
115 8. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-18,17,20,19)
24. kolo
116 8. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Sokol H. Brod 1:3 (-15,-13,24,-19)
117 8. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (-20,23,18,12)
118 8. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (11,21,16)
119 8. 1. 2022, 13:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
120 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-19,15,-25,-17)
25. kolo
121 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (21,21,16)
122 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
123 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (17,15,-22,17)
124 9. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 0:3 (-23,-19,-24)
125 15. 1. 2022, 10:00 Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (21,-16,7,12)
26. kolo
126 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (19,23,-19,-23,10)
127 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
128 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (18,19,-21,20)
129 9. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (22,23,-16,-13,11)
130 15. 1. 2022, 13:00 Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (23,-23,11,12)
27. kolo
131 11. 3. 2022, 16:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov covid - TR 2:3 (-18,-19,24,10,-12)
132 29. 1. 2022, 11:00 Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (9,8,7)
133 29. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-12,26,-5,-16)
134 29. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 0:3 (-24,-6,-13)
135 29. 1. 2022, 10:00 - TJ Sokol Štoky .
28. kolo
136 11. 3. 2022, 19:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov covid - TR 3:2 (-23,23,-19,17,13)
137 29. 1. 2022, 15:00 Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (13,18,14)
138 29. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-15,-9,-11)
139 29. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 0:3 (-17,-13,-18)
140 29. 1. 2022, 13:00 - TJ Sokol Štoky .
29. kolo
141 26. 2. 2022, 10:00 - Volejbalový klub Třebíč .
142 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-23,18,16,16)
143 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (-20,14,-16,22,8)
144 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Sokol H. Brod 0:3 (-19,-25,-17)
145 26. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-18,-14,-15)
30. kolo
146 26. 2. 2022, 13:00 - Volejbalový klub Třebíč .
147 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-23,-16,-23)
148 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,21,21)
149 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Sokol H. Brod 0:3 (-20,-20,-18)
150 26. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-14,-14,-10)
31. kolo
151 5. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (-33,26,22,19)
152 5. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (-19,20,-21,22,-16)
153 5. 3. 2022, 11:00 Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:0 (20,17,20)
154 5. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky 2:3 (-13,22,20,-18,-6)
155 5. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
32. kolo
156 5. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (17,19,-21,-22,12)
157 5. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-17,-16,-21)
158 5. 3. 2022, 15:00 Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:0 (6,9,8)
159 5. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky 0:3 (-22,-21,-18)
160 5. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
33. kolo
161 12. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-5,21,-18,-25)
162 12. 3. 2022, 10:00 - Orel jednota Červená Řečice .
163 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Sokol H. Brod 0:3 (-11,-18,-10)
164 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:2 (16,-17,18,-16,12)
165 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (14,18,19)
34. kolo
166 12. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-22,21,-22,14,-13)
167 12. 3. 2022, 13:00 - Orel jednota Červená Řečice .
168 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Sokol H. Brod 0:3 (-15,-16,-19)
169 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:0 (25,13,21)
170 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (14,9,21)
35. kolo
171 27. 3. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-15,-22,-17)
172 26. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:3 (-13,15,-20,22,-10)
173 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky 2:3 (23,-20,22,-22,-12)
174 26. 3. 2022, 11:00 Sokol H. Brod - .
175 26. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-20,-21,-20)
36. kolo
176 27. 3. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-12,-14,-15)
177 26. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 0:3 (-12,-22,-21)
178 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky 3:0 (23,15,20)
179 26. 3. 2022, 15:00 Sokol H. Brod - .
180 26. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-21,27,25,-21,-11)
© ČVS 2015-2018