KP ve volejbalu kadetky

21. kolo
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.-Volejbalový klub Třebíč
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.-TJ Sokol Štoky
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-TJ Žďár nad Sázavou
TJ Sokol H. Brod-Orel jednota Červená Řečice
Příští kolo
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.-Volejbalový klub TřebíčSO18.12.13:00
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.-TJ Sokol ŠtokySO18.12.13:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-SO18.12.12:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-TJ Žďár nad SázavouSO18.12.13:00
TJ Sokol H. Brod-Orel jednota Červená ŘečiceSO18.12.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 16 13 0 0 3 41:11 1261:992 39
2 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 14 10 4 0 0 42:13 1280:1098 38
3 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 14 8 2 1 3 34:18 1193:1040 29
4 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 14 7 0 2 5 28:22 1081:1024 23
5 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 14 4 0 4 6 24:34 1221:1247 16
6 Volejbalový klub Třebíč 14 4 0 1 9 17:32 974:1070 13
7 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 14 3 1 1 9 15:33 1131:1326 12
8 TJ Žďár nad Sázavou 14 2 2 1 9 16:35 1202:1367 11
9 Orel jednota Červená Řečice 14 2 2 1 9 15:34 926:1105 11
kalendář skupiny
1. kolo
1 11. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,12,14)
2 11. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (17,17,18)
3 11. 9. 2021, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 11. 9. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-11,-15,-9)
5 11. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (14,23,-21,11)
2. kolo
6 11. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (17,-15,15,-14,12)
7 11. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (15,21,13)
8 11. 9. 2021, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
9 11. 9. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-20,-15)
10 11. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-22,20,18,-9,12)
3. kolo
11 18. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (22,-18,-16,-16)
12 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,17,-25,-18)
13 18. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
14 18. 9. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-13,-17,-15)
15 18. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-15,-22,-17)
4. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-17,8,22,17)
17 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (-22,24,23,-22,-10)
18 18. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
19 18. 9. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-18,-10,-15)
20 18. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-22,-17,-10)
5. kolo
21 2. 10. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,14,11)
22 2. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (6,17,11)
23 2. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (23,18,22)
24 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
25 2. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:1 (13,-22,16,19)
6. kolo
26 2. 10. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (21,19,-19,16)
27 2. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,18,26)
28 2. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-10,20,221,27)
29 2. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
30 2. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (18,-23,-19,-18)
7. kolo
31 9. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-9,-21)
32 9. 10. 2021, 10:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
33 9. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
34 15. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
35 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 3:1 (28,-21,23,19)
8. kolo
36 9. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-21,-19,-17)
37 9. 10. 2021, 13:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
38 9. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (24,-24,-20,18,-10)
39 15. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
40 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-19,-21,-22)
9. kolo
41 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,23,17)
42 23. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-9,-14,-22)
43 23. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (11,22,22)
44 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-27,16,18,-21,-14)
45 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - .
10. kolo
46 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (22,-23,12,17)
47 23. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-21,-13,-20)
48 23. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,23,19)
49 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-14,-22,-23)
50 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - .
11. kolo
51 6. 11. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - .
52 6. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:2 (-21,-14,22,23,10)
53 6. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (25,-15,14,-17,11)
54 6. 11. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-28,-18,-20)
55 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (20,22,19)
12. kolo
56 6. 11. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - .
57 6. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 3:1 (15,21,-23,17)
58 6. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-23,22,-12,-16)
59 6. 11. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (20,-15,-18,-23)
60 6. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (20,-24,-23,15,13)
13. kolo
61 13. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,19,19)
62 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:2 (-21,24,-19,20,7)
63 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-14,-12,-17)
64 13. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (9,16,16)
65 13. 11. 2021, 10:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
14. kolo
66 13. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-21,-15,-15)
67 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 3:1 (-21,21,13,13)
68 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod 1:3 (-20,24,-20,-22)
69 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (24,12,20)
70 13. 11. 2021, 13:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
15. kolo
71 27. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (16,14,5)
72 27. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - .
73 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,7,17)
74 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-13,15,-26,27,12)
75 27. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-20,-19,-22)
16. kolo
76 27. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-18,18,19,15)
77 27. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - .
78 27. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky 3:0 (18,11,19)
79 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (-24,-15,15,-22)
80 27. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-25,20,-14,-12)
17. kolo
81 4. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
82 12. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
83 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
84 4. 12. 2021, 10:00 - TJ Sokol H. Brod .
85 4. 12. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice .
18. kolo
86 4. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
87 12. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
88 4. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
89 4. 12. 2021, 13:00 - TJ Sokol H. Brod .
90 4. 12. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice .
19. kolo
91 11. 12. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice .
92 11. 12. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod .
93 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
94 11. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
95 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
20. kolo
96 11. 12. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice .
97 11. 12. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod .
98 11. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
99 11. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
100 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
21. kolo
101 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
102 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky .
103 18. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
104 18. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
105 18. 12. 2021, 09:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice .
22. kolo
106 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
107 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky .
108 18. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
109 18. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
110 18. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice .
23. kolo
111 8. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod .
112 8. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
113 8. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
114 8. 1. 2022, 10:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
115 8. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
24. kolo
116 8. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod .
117 8. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
118 8. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
119 8. 1. 2022, 13:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
120 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
25. kolo
121 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
122 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
123 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
124 9. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 0:3 (-23,-19,-24)
125 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
26. kolo
126 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
127 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
128 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
129 9. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (22,23,-16,-13,11)
130 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
27. kolo
131 29. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
132 29. 1. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
133 29. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
134 29. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
135 29. 1. 2022, 10:00 - TJ Sokol Štoky .
28. kolo
136 29. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
137 29. 1. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
138 29. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
139 29. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
140 29. 1. 2022, 13:00 - TJ Sokol Štoky .
29. kolo
141 26. 2. 2022, 10:00 - Volejbalový klub Třebíč .
142 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
143 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
144 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
145 26. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
30. kolo
146 26. 2. 2022, 13:00 - Volejbalový klub Třebíč .
147 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
148 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
149 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
150 26. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
31. kolo
151 5. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
152 5. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
153 5. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
154 5. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
155 5. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
32. kolo
156 5. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
157 5. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
158 5. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
159 5. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
160 5. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
33. kolo
161 12. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
162 12. 3. 2022, 10:00 - Orel jednota Červená Řečice .
163 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
164 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
165 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
34. kolo
166 12. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
167 12. 3. 2022, 13:00 - Orel jednota Červená Řečice .
168 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
169 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
170 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
35. kolo
171 27. 3. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
172 26. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
173 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
174 26. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - .
175 26. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
36. kolo
176 27. 3. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
177 26. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
178 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
179 26. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - .
180 26. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
© ČVS 2015-2018