Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Spartak Velké Meziříčí B | 28 | 14 | 5 | 4 | 5 | 66:42 | 2407:2190 | 56 | |
2 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 28 | 15 | 3 | 4 | 6 | 63:41 | 2365:2195 | 55 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 28 | 14 | 4 | 4 | 6 | 65:41 | 2294:2240 | 54 | |
4 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 28 | 11 | 6 | 3 | 8 | 60:49 | 2399:2295 | 48 | |
5 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 28 | 10 | 2 | 5 | 11 | 50:57 | 2303:2383 | 39 | |
6 | Volejbalový klub Třebíč | 28 | 8 | 4 | 5 | 11 | 52:60 | 2362:2431 | 37 | |
7 | TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou | 28 | 5 | 5 | 3 | 15 | 41:66 | 2271:2376 | 28 | |
8 | TJ Sokol Okrouhlice | 28 | 1 | 5 | 6 | 16 | 36:77 | 2308:2599 | 19 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. 10. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Velké Meziříčí B | 2:3 (-19,-19,20,20,-6) | ||
2 | 2. 10. 2021, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 2:3 (-20,14,19,-26,-13) | ||
3 | 2. 10. 2021, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-10,-25,-18) | ||
4 | 2. 10. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:1 (15,-21,23,23) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 2. 10. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Velké Meziříčí B | 0:3 (-16,-23,-17) | ||
6 | 2. 10. 2021, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:0 (17,19,15) | ||
7 | 2. 10. 2021, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:2 (-15,13,-20,24,11) | ||
8 | 2. 10. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 1:3 (-23,-19,12,-23) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 16. 10. 2021, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:2 (-27,20,-23,20,5) | ||
10 | 16. 10. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:2 (-20,-20,22,23,10) | ||
11 | 16. 10. 2021, 10:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | TJ Žďár nad Sázavou | 2:3 (-26,-19,26,18,-11) | ||
12 | 16. 10. 2021, 11:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 3:1 (-22,20,26,22) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 10. 2021, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:1 (-17,18,13,15) | ||
14 | 16. 10. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:2 (19,-15,-23,20,13) | ||
15 | 16. 10. 2021, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | TJ Žďár nad Sázavou | 2:3 (22,-15,-15,25,-10) | ||
16 | 16. 10. 2021, 15:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-22,-20,-16) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 30. 10. 2021, 09:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Velké Meziříčí B | 0:3 (-17,-13,-23) | ||
18 | 30. 10. 2021, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 1:3 (19,-19,-23,-15) | ||
19 | 30. 10. 2021, 10:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Volejbalový klub Třebíč | 2:3 (-23,-20,18,26,-15) | ||
20 | 30. 10. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (13,21,21) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 30. 10. 2021, 12:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Velké Meziříčí B | 2:3 (18,-22,-21,19,-14) | ||
22 | 30. 10. 2021, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 1:3 (17,-15,-21,-23) | ||
23 | 30. 10. 2021, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:1 (22,-22,15,21) | ||
24 | 30. 10. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-22,-19,-18) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 13. 11. 2021, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 2:3 (22,27,-22,-23,-7) | ||
26 | 13. 11. 2021, 09:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 0:3 (-13,-23,-25) | ||
27 | 13. 11. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:1 (-20,17,21,12) | ||
28 | 19. 2. 2022, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:1 (-20,23,23,22) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 13. 11. 2021, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-16,-18,-20) | ||
30 | 13. 11. 2021, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 0:3 (-18,-17,-11) | ||
31 | 13. 11. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 1:3 (-11,-19,18,-24) | ||
32 | 19. 2. 2022, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:2 (-18,22,25,-23,6) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 20. 11. 2021, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Velké Meziříčí B | 1:3 (-13,25,-15,-20) | ||
34 | 5. 3. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 3:2 (20,-16,17,-19,9) | ||
35 | 20. 11. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:2 (20,-21,26,-23,8) | ||
36 | 20. 11. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:0 (24,23,18) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 20. 11. 2021, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Velké Meziříčí B | 0:3 (-16,-11,-17) | ||
38 | 5. 3. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 3:0 (18,14,21) | ||
39 | 20. 11. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:2 (-22,-23,23,21,5) | ||
40 | 20. 11. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:1 (21,20,-21,10) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 27. 11. 2021, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:1 (20,22,-21,18) | ||
42 | 27. 11. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (21,18,15) | ||
43 | 12. 3. 2022, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:1 (-14,14,17,10) | |
44 | 29. 1. 2022, 09:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (23,19,24) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 27. 11. 2021, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:2 (22,21,-20,-17,12) | ||
46 | 27. 11. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-11,-22,-18) | ||
47 | 12. 3. 2022, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:0 (14,18,13) | |
48 | 29. 1. 2022, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Volejbalový klub Třebíč | 0:3 (-23,-19,-19) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 11. 12. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Velké Meziříčí B | 0:3 (-18,-20,-23) | ||
50 | 11. 12. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:0 (18,19,16) | ||
51 | 19. 3. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 1:3 (-29,22,-18,-23) | ||
52 | 11. 12. 2021, 09:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 2:3 (-22,23,-24,22,-14) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 11. 12. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Velké Meziříčí B | 3:0 (20,16,17) | ||
54 | 11. 12. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:0 (26,24,18) | ||
55 | 19. 3. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-17,-17,-16) | ||
56 | 11. 12. 2021, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:2 (21,-26,24,-21,13) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 8. 1. 2022, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (21,22,24) | ||
58 | 8. 1. 2022, 09:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-17,-19,-20) | ||
59 | 8. 1. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 0:3 (-25,-17,-25) | ||
60 | 8. 1. 2022, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (16,23,19) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 1. 2022, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (14,19,23) | ||
62 | 8. 1. 2022, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-19,-18,-22) | ||
63 | 8. 1. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 1:3 (-18,23,-22,-22) | ||
64 | 8. 1. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (20,19,22) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 22. 1. 2022, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Velké Meziříčí B | 3:0 (18,22,17) | ||
66 | 15. 1. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 2:3 (18,-19,19,-16,-9) | ||
67 | 22. 1. 2022, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | TJ Sokol Okrouhlice | 2:3 (-19,-20,25,16,-13) | ||
68 | 22. 1. 2022, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 0:3 (-22,-20,-24) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 22. 1. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Velké Meziříčí B | 3:0 (13,21,22) | ||
70 | 15. 1. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 1:3 (-25,-17,16,-13) | ||
71 | 22. 1. 2022, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | TJ Sokol Okrouhlice | 2:3 (-20,17,23,-22,-12) | ||
72 | 22. 1. 2022, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (19,19,26) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 5. 2. 2022, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 2:3 (19,-17,20,-23,-13) | ||
74 | 5. 2. 2022, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:0 (22,17,22) | ||
75 | 5. 2. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Sokol Okrouhlice | 2:3 (-22,21,18,-19,-7) | ||
76 | 5. 2. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:2 (-18,23,19,-17,14) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 5. 2. 2022, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 1:3 (17,-18,-14,-22) | ||
78 | 5. 2. 2022, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:1 (20,-22,19,21) | ||
79 | 5. 2. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:0 (19,24,23) | ||
80 | 5. 2. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 2:3 (-23,17,14,-18,-8) |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 19. 2. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Velké Meziříčí B | 3:2 (-24,-25,20,23,10) | ||
82 | 19. 2. 2022, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:1 (21,-18,22,20) | ||
83 | 12. 2. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:1 (-22,17,11,6) | ||
84 | 13. 11. 2021, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-22,-22,-20) |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 19. 2. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Velké Meziříčí B | 2:3 (-19,19,-15,21,-6) | ||
86 | 19. 2. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:1 (-20,18,22,21) | ||
87 | 12. 2. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:1 (-22,24,18,17) | ||
88 | 13. 11. 2021, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 0:3 (-19,-26,-22) |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 26. 2. 2022, 10:00 | Velké Meziříčí B | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:0 (12,22,23) | ||
90 | 26. 2. 2022, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:2 (20,-27,30,-21,7) | |
91 | 26. 2. 2022, 11:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:0 (22,14,18) | ||
92 | 26. 2. 2022, 09:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-13,-17,-21) |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 26. 2. 2022, 13:00 | Velké Meziříčí B | - | TJ Žďár nad Sázavou | 3:0 (13,20,14) | ||
94 | 26. 2. 2022, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 2:3 (-19,-21,12,16,-12) | |
95 | 26. 2. 2022, 15:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 2:3 (-20,-20,13,22,-12) | ||
96 | 26. 2. 2022, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 1:3 (-14,-14,23,-15) |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 12. 3. 2022, 10:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Velké Meziříčí B | 0:3 (-15,-12,-21) | ||
98 | 12. 3. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:1 (18,16,-19,20) | ||
99 | 27. 11. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 3:0 (25,23,16) | ||
100 | 12. 3. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Žďár nad Sázavou | 0:3 (-20,-11,-19) |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 12. 3. 2022, 13:00 | TJ Sokol Okrouhlice | - | Velké Meziříčí B | 1:3 (-15,21,-17,-25) | ||
102 | 12. 3. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (23,22,18) | ||
103 | 27. 11. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | - | Sportovní klub Jihlava, z.s. | 3:0 (19,19,22) | ||
104 | 12. 3. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Žďár nad Sázavou | 1:3 (-18,-11,23,-15) |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 26. 3. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Velké Meziříčí B | 3:2 (-15,21,-17,21,12) | ||
106 | 26. 3. 2022, 10:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:2 (-24,-18,22,10,10) | ||
107 | 26. 3. 2022, 10:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:1 (21,-17,19,21) | ||
108 | 26. 3. 2022, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:2 (19,-19,-23,23,11) |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 26. 3. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Velké Meziříčí B | 1:3 (-17,-18,22,-12) | ||
110 | 26. 3. 2022, 13:00 | TJ Žďár nad Sázavou | - | Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice | 3:2 (-24,13,-19,15,10) | ||
111 | 26. 3. 2022, 13:00 | Sportovní klub Jihlava, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (26,22,22) | ||
112 | 26. 3. 2022, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Sokol Okrouhlice | 3:0 (16,27,21) |