KP ve volejbale muži

2. kolo
SLAVOJ POLNÁ z.s.0:3Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.(-16, -23, -17)
Sportovní klub Jihlava, z.s.3:0TJ Sokol Okrouhlice(17, 19, 15)
TJ Žďár nad Sázavou3:2Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(-15, 13, -20, 24, 11)
Volejbalový klub Třebíč1:3Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice(-23, -19, 12, -23)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.3:2Tělocvičná jednota Sokol HrotoviceSO16.10.10:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.3:2Volejbalový klub TřebíčSO16.10.10:00
TJ Sokol Okrouhlice2:3TJ Žďár nad SázavouSO16.10.10:00
SLAVOJ POLNÁ z.s.3:1Sportovní klub Jihlava, z.s.SO16.10.11:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12 6 3 1 2 29:16 1003:922 25
2 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 12 6 2 1 3 28:17 1003:957 23
3 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10 5 3 1 1 26:14 900:788 22
4 SLAVOJ POLNÁ z.s. 12 5 0 3 4 22:25 997:1034 18
5 Sportovní klub Jihlava, z.s. 10 4 0 2 4 17:18 789:771 14
6 Volejbalový klub Třebíč 8 2 1 2 3 16:19 756:763 10
7 TJ Sokol Okrouhlice 10 1 1 3 5 13:27 809:926 8
8 TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou 10 0 3 0 7 12:27 794:890 6
kalendář skupiny
krajský přebor ve volejbale muži
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 2:3 (-19,-19,20,20,-6)
2 2. 10. 2021, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice 2:3 (-20,14,19,-26,-13)
3 2. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-10,-25,-18)
4 2. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:1 (15,-21,23,23)
2. kolo
5 2. 10. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:3 (-16,-23,-17)
6 2. 10. 2021, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice 3:0 (17,19,15)
7 2. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (-15,13,-20,24,11)
8 2. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 1:3 (-23,-19,12,-23)
3. kolo
9 16. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:2 (-27,20,-23,20,5)
10 16. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (-20,-20,22,23,10)
11 16. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-26,-19,26,18,-11)
12 16. 10. 2021, 11:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:1 (-22,20,26,22)
4. kolo
13 16. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:1 (-17,18,13,15)
14 16. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (19,-15,-23,20,13)
15 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (22,-15,-15,25,-10)
16 16. 10. 2021, 15:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. 0:3 (-22,-20,-16)
5. kolo
17 30. 10. 2021, 09:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:3 (-17,-13,-23)
18 30. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - SLAVOJ POLNÁ z.s. 1:3 (19,-19,-23,-15)
19 30. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-23,-20,18,26,-15)
20 30. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (13,21,21)
6. kolo
21 30. 10. 2021, 12:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 2:3 (18,-22,-21,19,-14)
22 30. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - SLAVOJ POLNÁ z.s. 1:3 (17,-15,-21,-23)
23 30. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (22,-22,15,21)
24 30. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-22,-19,-18)
7. kolo
25 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:3 (22,27,-22,-23,-7)
26 13. 11. 2021, 09:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 0:3 (-13,-23,-25)
27 13. 11. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (-20,17,21,12)
28 19. 2. 2022, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
8. kolo
29 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-16,-18,-20)
30 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 0:3 (-18,-17,-11)
31 13. 11. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-11,-19,18,-24)
32 19. 2. 2022, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
9. kolo
33 20. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 1:3 (-13,25,-15,-20)
34 20. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Sportovní klub Jihlava, z.s. Palát J.
35 20. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:2 (20,-21,26,-23,8)
36 20. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice 3:0 (24,23,18)
10. kolo
37 20. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:3 (-16,-11,-17)
38 20. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Sportovní klub Jihlava, z.s. . ,Palát J.
39 20. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:2 (-22,-23,23,21,5)
40 20. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice 3:1 (21,20,-21,10)
11. kolo
41 27. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice Kohout J. ,Pril J.
42 27. 11. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (21,18,15)
43 12. 3. 2022, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
44 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
12. kolo
45 27. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice Pril J. ,Kohout J.
46 27. 11. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-11,-22,-18)
47 12. 3. 2022, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
48 27. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
13. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. Adam P. ,Hoffmann R.
50 11. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou Hejtmánek J. ,Jelínek V.
51 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. Pril J. ,Novosad V.
52 11. 12. 2021, 09:00 TJ Sokol Okrouhlice - SLAVOJ POLNÁ z.s. Kohout J. ,Duba J.
14. kolo
53 11. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. Hoffmann R. ,Adam P.
54 11. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou Jelínek V. ,Hejtmánek J.
55 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. Novosad V. ,Pril J.
56 11. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - SLAVOJ POLNÁ z.s. Duba J. ,Kohout J.
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
58 8. 1. 2022, 09:00 TJ Sokol Okrouhlice - Sportovní klub Jihlava, z.s. .
59 8. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
60 8. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Volejbalový klub Třebíč .
16. kolo
61 8. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
62 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - Sportovní klub Jihlava, z.s. .
63 8. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
64 8. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Volejbalový klub Třebíč .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
66 15. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
67 22. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Okrouhlice .
68 22. 1. 2022, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
18. kolo
69 22. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
70 15. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
71 22. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Okrouhlice .
72 22. 1. 2022, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. .
74 5. 2. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
75 5. 2. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Okrouhlice .
76 5. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
20. kolo
77 5. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. .
78 5. 2. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
79 5. 2. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Okrouhlice .
80 5. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
82 19. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Sokol Okrouhlice .
83 19. 2. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
84 13. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní klub Jihlava, z.s. 0:3 (-22,-22,-20)
22. kolo
85 19. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
86 19. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Sokol Okrouhlice .
87 19. 2. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
88 13. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní klub Jihlava, z.s. 0:3 (-19,-26,-22)
23. kolo
89 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
90 26. 2. 2022, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
91 26. 2. 2022, 11:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
92 26. 2. 2022, 09:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
24. kolo
93 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
94 26. 2. 2022, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
95 26. 2. 2022, 15:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
96 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
25. kolo
97 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
98 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
99 27. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:0 (25,23,16)
100 12. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou .
26. kolo
101 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
102 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
103 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:0 (19,19,22)
104 12. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou .
27. kolo
105 26. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
106 26. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
107 26. 3. 2022, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
108 26. 3. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Sokol Okrouhlice .
28. kolo
109 26. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
110 26. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
111 26. 3. 2022, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
112 26. 3. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Sokol Okrouhlice .
Ondřej Žaba -ondra.zaba.mlsezam.cz, 739 491 878
© ČVS 2015-2018