KP ve volejbalu ženy

16. kolo
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod
Volejbalový klub Třebíč-TJ Jiskra Humpolec, z.s.
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-SLAVOJ POLNÁ z.s.
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-TJ Náměšť nad Oslavou z.s.SO22.1.10:00
SLAVOJ POLNÁ z.s.-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.SO22.1.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí-Volejbalový klub TřebíčNE13.2.9:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.0:3Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův BrodSO9.10.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí 12 12 0 0 0 36:2 950:615 36
2 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12 9 2 1 0 35:9 1029:811 32
3 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12 8 0 0 4 25:14 864:790 24
4 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 16 6 2 2 6 31:28 1251:1202 24
5 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 10 4 2 0 4 19:17 794:766 16
6 SLAVOJ POLNÁ z.s. 12 2 1 2 7 14:29 843:911 10
7 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 12 0 0 2 10 4:36 666:974 2
8 Volejbalový klub Třebíč 10 0 0 0 10 1:30 450:778 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (9,14,12)
2 13. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (12,16,9)
3 18. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (21,23,15)
4 18. 9. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-16,-22,-23)
2. kolo
5 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (16,16,10)
6 13. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (18,19,16)
7 18. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (18,22,13)
8 18. 9. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:3 (18,16,-23,-11,-13)
3. kolo
9 2. 10. 2021, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-14,-21,-23)
10 3. 10. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (24,19,20)
11 10. 10. 2021, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí 0:3 (-5,-13,-19)
12 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (17,26,17)
4. kolo
13 2. 10. 2021, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-13,-17,-25)
14 3. 10. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (23,18,17)
15 10. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí 0:3 (-8,-21,-14)
16 2. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (16,13,-19,24)
5. kolo
17 16. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (17,14,9)
18 16. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:0 (14,21,19)
19 16. 10. 2021, 09:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (8,11,12)
20 16. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (16,23,15)
6. kolo
21 16. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (12,13,16)
22 16. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:0 (18,12,9)
23 16. 10. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (15,15,10)
24 16. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:1 (20,-24,20,13)
7. kolo
25 7. 11. 2021, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:2 (-23,23,-22,14,14)
26 6. 11. 2021, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-9,-18,-11)
27 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (19,15,15)
28 26. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
8. kolo
29 7. 11. 2021, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:2 (-23,-21,16,17,12)
30 6. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-21,-9,-16)
31 6. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:1 (-13,27,22,16)
32 26. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
9. kolo
33 21. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (12,15,18)
34 20. 11. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (-10,18,21,-17,11)
35 20. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:0 (16,20,22)
36 20. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-16,-16,-20)
10. kolo
37 21. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (13,19,14)
38 20. 11. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 2:3 (19,-17,-20,14,-13)
39 20. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 3:1 (-21,15,22,11)
40 20. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 1:3 (-16,28,-11,-16)
11. kolo
41 31. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč Hejtmánek J.
42 31. 3. 2022, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava Miksa F.
43 4. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:3 (-18,21,-13,22,-11)
44 5. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (19,15,15)
12. kolo
45 31. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč Hejtmánek J.
46 31. 3. 2022, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Jana Masaryka 1560 Jihlava Miksa F.
47 4. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (21,-24,20,-11,8)
48 5. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (19,6,9)
13. kolo
49 18. 12. 2021, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
50 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
51 12. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava Pazderka J.
52 11. 12. 2021, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Miksa F.
14. kolo
53 18. 12. 2021, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
54 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
55 12. 12. 2021, 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava Pazderka J.
56 11. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod Miksa F.
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
58 8. 1. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
59 9. 1. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí Jana Masaryka 1560 Jihlava .
60 8. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
16. kolo
61 8. 1. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
62 8. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
63 9. 1. 2022, 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí Jana Masaryka 1560 Jihlava .
64 8. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
66 22. 1. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
67 13. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč .
68 9. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-21,-18,-13)
18. kolo
69 22. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
70 22. 1. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
71 13. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč .
72 9. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-19,-21)
19. kolo
73 25. 9. 2021, 09:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-20,-7,-12)
74 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
75 29. 1. 2022, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
76 29. 1. 2022, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
20. kolo
77 25. 9. 2021, 12:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-25,-22,-22)
78 29. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
79 29. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
80 29. 1. 2022, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava .
21. kolo
81 26. 2. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
82 5. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
83 26. 2. 2022, 09:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
84 7. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (-25,23,13,10)
22. kolo
85 26. 2. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
86 5. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
87 26. 2. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
88 7. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (20,19,-25,17)
23. kolo
89 6. 3. 2022, 09:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
90 5. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
91 5. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
92 6. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
24. kolo
93 6. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
94 5. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
95 5. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
96 6. 3. 2022, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava .
25. kolo
97 19. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
98 19. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
99 19. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
100 19. 3. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
26. kolo
101 19. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
102 19. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
103 19. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
104 19. 3. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
27. kolo
105 26. 3. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
106 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
107 26. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
108 26. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
28. kolo
109 26. 3. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
110 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
111 26. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
112 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
© ČVS 2015-2018