KP ve volejbalu mladší žákyně

2. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-TJ Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"-Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-TJ Žďár nad Sázavou
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"1:2Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.(-23, 15, -8)
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"(18, 16)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"(-6, -6)
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"2:1Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.(9, -17, 14)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.SO11.12.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"SO11.12.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"-Tělocvičná jednota Sokol BedřichovSO11.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.SO11.12.9:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.SO11.12.9:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"SO11.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.SO11.12.9:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.SO11.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"-TJ Žďár nad SázavouSO23.10.9:00
TJ Žďár nad Sázavou-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"SO23.10.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"SO23.10.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"-TJ Žďár nad SázavouSO23.10.9:00
kalendář skupiny
krajský přebor ve volejbale mladší žákyně-pracovní verze
1. kolo
1 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Bedřichov .
2 13. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
3 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
5 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Žďár 0:2 (-11,-15)
6 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-21,-23)
7 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (9,4)
8 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-10,-9)
9 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-5,-7)
10 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (13,13)
11 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (22,17)
12 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-17,-8)
2. kolo
13 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Bedřichov .
14 29. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
15 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
16 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
17 31. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Demlova .
18 31. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
19 31. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
20 31. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
21 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 1:2 (-23,15,-8)
22 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,16)
23 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-6,-6)
24 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:1 (9,-17,14)
3. kolo
25 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Pelhřimov .
26 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
27 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
28 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
29 11. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Demlova .
30 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
31 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
32 11. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
33 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou Poř. Žďár (sport. hala) .
34 23. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
35 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
36 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou .
4. kolo
37 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky .
38 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
39 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
40 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
41 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Demlova .
42 6. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
43 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
44 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
45 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Veselí "A" .
46 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
47 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
48 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
5. kolo
49 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" 0:2 (-11,-6)
50 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 2:0 (6,12)
51 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-7,-11)
52 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 1:2 (-14,22,-9)
53 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Pelhřimov .
54 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
55 13. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
56 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
57 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "A" .
58 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
59 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
60 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
6. kolo
61 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Žďár .
62 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
63 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
64 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
65 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" .
66 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
67 27. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
68 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
69 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Štoky .
70 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
71 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
72 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
7. kolo
73 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "B" .
74 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
75 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
76 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
77 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Veselí "B" .
78 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
79 23. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
80 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
81 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" .
82 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
83 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou .
84 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
8. kolo
85 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Štoky .
86 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
87 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
88 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
89 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Žďár .
90 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
91 18. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
92 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
93 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Pelhřimov .
94 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
95 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
96 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
9. kolo
97 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
98 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
99 15. 1. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
100 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
101 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Žďár .
102 15. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
103 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
104 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
105 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Jiskra "B" .
106 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
107 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
108 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
10. kolo
109 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-11,-18)
110 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (11,20)
111 9. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 0:2 (-21,-11)
112 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-11,-7)
113 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "A" .
114 29. 1. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
115 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
116 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
117 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Štoky .
118 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
119 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
120 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
11. kolo
121 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
122 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
123 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
124 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
125 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Veselí "B" .
126 26. 2. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
127 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
128 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
129 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" .
130 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou .
131 26. 2. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
132 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
12. kolo
133 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
134 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
135 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
136 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
137 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "B" .
138 12. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
139 12. 3. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
140 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
141 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" .
142 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
143 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
144 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
Ondřej Žaba - ondra.zaba.ml@seznam.cz, 739 491 878
© ČVS 2015-2018