Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

KP ve volejbalu mladší žákyně

12. kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"0:2Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov(-17, -24)
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov1:2Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.(20, -20, -9)
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.2:1Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"(14, -20, 7)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"1:2Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov(-17, 21, -10)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.(-14, -24)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.2:0TJ Žďár nad Sázavou(18, 20)
TJ Žďár nad Sázavou1:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"(-11, 23, -10)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.(-10, -17)
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"(-5, -3)
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"2:0Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(7, 9)
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.2:0Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"(7, 5)
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"(-3, -10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 32 28 3 1 0 63:5 1638:773 91
2 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 32 25 4 1 2 59:10 1610:1151 84
3 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 32 18 4 1 9 45:24 1502:1169 63
4 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 32 15 4 4 9 42:30 1469:1375 57
5 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 32 15 2 5 10 39:32 1408:1344 54
6 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 32 11 3 4 14 32:39 1348:1414 43
7 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 32 4 4 2 22 18:52 1169:1583 22
8 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 32 2 0 6 24 10:60 973:1613 12
9 TJ Žďár nad Sázavou 32 0 2 2 28 6:62 934:1629 6
kalendář skupiny
krajský přebor ve volejbale mladší žákyně-pracovní verze
1. kolo
1 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Bedřichov 2:0 (20,19)
2 4. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 1:2 (-9,21,-8)
3 31. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 2:0 (13,16)
4 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (9,16)
5 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Žďár 0:2 (-11,-15)
6 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-21,-23)
7 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (9,4)
8 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-10,-9)
9 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-5,-7)
10 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (13,13)
11 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (22,17)
12 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-17,-8)
2. kolo
13 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Bedřichov 2:1 (-21,18,8)
14 29. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:1 (-14,20,13)
15 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-21,-23)
16 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (14,20)
17 20. 11. 2021, 09:30 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Demlova 2:0 (16,23)
18 20. 11. 2021, 09:30 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 1:2 (-16,8,-6)
19 20. 11. 2021, 09:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:1 (16,-22,6)
20 20. 11. 2021, 09:30 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (-25,15,-9)
21 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 1:2 (-23,15,-8)
22 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,16)
23 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-6,-6)
24 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:1 (9,-17,14)
3. kolo
25 8. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Pelhřimov 0:2 (-19,-8)
26 8. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (14,19)
27 8. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 1:2 (-14,21,-12)
28 8. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-14,-17)
29 5. 2. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Demlova 0:2 (-14,-15)
30 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (5,15)
31 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-15,-13)
32 5. 2. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-10,-22)
33 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou Poř. Žďár (sport. hala) 2:0 (6,8)
34 23. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-10,-15)
35 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-10,-8)
36 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (4,5)
4. kolo
37 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 0:2 (-18,-21)
38 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (26,16)
39 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-15,-23)
40 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:2 (23,-20,-10)
41 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Demlova 2:0 (7,22)
42 6. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-21,-21)
43 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-10,-22)
44 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (19,16)
45 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Veselí "A" 2:0 (17,13)
46 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (13,21)
47 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-6,-8)
48 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (24,9)
5. kolo
49 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" 0:2 (-11,-6)
50 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 2:0 (6,12)
51 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-7,-11)
52 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 1:2 (-14,22,-9)
53 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Pelhřimov 0:2 (-19,-21)
54 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (10,11)
55 13. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-6,-9)
56 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-19,-20)
57 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "A" 2:0 (25,20)
58 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:1 (15,-16,10)
59 14. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 1:2 (-18,25,-6)
60 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,16)
6. kolo
61 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Žďár 2:1 (-16,16,6)
62 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-22,-15)
63 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (13,23)
64 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 0:2 (-12,-20)
65 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" 2:0 (10,13)
66 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-23,-14)
67 27. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-21,-17)
68 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (18,10)
69 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Štoky 2:0 (13,24)
70 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-15,-1)
71 4. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:0 (23,13)
72 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (8,17)
7. kolo
73 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "B" 2:0 (10,15)
74 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-12,-10)
75 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (21,-12,-8)
76 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,10)
77 30. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Veselí "B" 2:0 (23,16)
78 30. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-16,-6)
79 30. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-11,-16)
80 30. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (11,15)
81 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" 0:2 (-11,-6)
82 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-3,-17)
83 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (11,10)
84 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-11,-12)
8. kolo
85 18. 3. 2022, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Štoky 2:0 (21,21)
86 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-17,-22)
87 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-13,-18)
88 18. 3. 2022, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (14,14)
89 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Žďár 0:2 (-17,-14)
90 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-19,-16)
91 18. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (19,7)
92 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-14,-14)
93 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Pelhřimov 2:0 (6,3)
94 19. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-5,-6)
95 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (21,19)
96 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (13,6)
9. kolo
97 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov 2:0 (12,18)
98 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (12,17)
99 4. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-7,-13)
100 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 2:0 (16,20)
101 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Žďár 2:0 (14,13)
102 15. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-12,-16)
103 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-20,-19)
104 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (15,15)
105 22. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Jiskra "B" 2:1 (25,-23,15)
106 22. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-19,-22)
107 22. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (19,20)
108 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:1 (18,-11,10)
10. kolo
109 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-11,-18)
110 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (11,20)
111 9. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 0:2 (-21,-11)
112 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-11,-7)
113 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "A" 1:2 (-17,21,-10)
114 29. 1. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (-19,20,-8)
115 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (21,14)
116 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 1:2 (-14,20,-11)
117 5. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Nové Veselí 0:2 (-6,-14)
118 5. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:0 (15,19)
119 5. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (12,21)
120 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-13,-13)
11. kolo
121 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov 0:2 (-13,-11)
122 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (11,-29,-4)
123 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (16,10)
124 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 1:2 (24,-13,-5)
125 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-10,-3)
126 26. 2. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-12,-20)
127 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (7,6)
128 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-9,-14)
129 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" 0:2 (-6,-6)
130 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (6,3)
131 26. 2. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-18,-18)
132 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-8,-10)
12. kolo
133 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov 0:2 (-17,-24)
134 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:2 (20,-20,-9)
135 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:1 (14,-20,7)
136 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 1:2 (-17,21,-10)
137 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "B" 0:2 (-14,-24)
138 12. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (18,20)
139 12. 3. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 1:2 (-11,23,-10)
140 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-10,-17)
141 19. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" 0:2 (-5,-3)
142 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (7,9)
143 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (7,5)
144 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-3,-10)
Ondřej Žaba - ondra.zaba.ml@seznam.cz, 739 491 878
© ČVS 2015-2018