KP ve volejbalu mladší žákyně

10. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov(-11, -18)
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov2:0TJ Žďár nad Sázavou(11, 20)
TJ Žďár nad Sázavou0:2Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"(-21, -11)
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov(-11, -7)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"-Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"(-13, -13)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"-Tělocvičná jednota Sokol BedřichovSO26.2.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.SO26.2.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"SO26.2.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"-Tělocvičná jednota Sokol BedřichovSO26.2.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.SO26.2.9:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.SO26.2.9:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"SO26.2.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B"-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.SO26.2.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"SO26.2.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"-TJ Žďár nad SázavouSO26.2.9:00
TJ Žďár nad Sázavou-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"SO26.2.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"-Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A"SO26.2.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 17 13 3 1 0 33:5 888:456 46
2 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 17 13 2 1 1 31:6 856:645 44
3 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 18 9 2 1 6 23:16 840:689 32
4 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 14 9 0 2 3 20:10 625:549 29
5 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 17 7 0 4 6 18:20 712:754 25
6 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 14 5 3 0 6 16:15 611:570 21
7 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 16 2 2 0 12 8:26 524:785 10
8 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 17 2 0 4 11 8:30 596:842 10
9 TJ Žďár nad Sázavou 16 0 1 0 15 2:31 435:797 2
kalendář skupiny
krajský přebor ve volejbale mladší žákyně-pracovní verze
1. kolo
1 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Bedřichov 2:0 (20,19)
2 4. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 1:2 (-9,21,-8)
3 31. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 13. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (9,16)
5 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Žďár 0:2 (-11,-15)
6 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-21,-23)
7 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (9,4)
8 2. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-10,-9)
9 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-5,-7)
10 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (13,13)
11 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (22,17)
12 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-17,-8)
2. kolo
13 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Bedřichov .
14 29. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
15 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
16 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
17 20. 11. 2021, 09:30 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Demlova 2:0 (16,23)
18 20. 11. 2021, 09:30 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 1:2 (-16,8,-6)
19 20. 11. 2021, 09:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:1 (16,-22,6)
20 20. 11. 2021, 09:30 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (-25,15,-9)
21 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 1:2 (-23,15,-8)
22 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,16)
23 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-6,-6)
24 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:1 (9,-17,14)
3. kolo
25 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Pelhřimov .
26 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
27 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
28 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
29 11. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Demlova .
30 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
31 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
32 11. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
33 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou Poř. Žďár (sport. hala) 2:0 (6,8)
34 23. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-10,-15)
35 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-10,-8)
36 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (4,5)
4. kolo
37 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 0:2 (-18,-21)
38 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (26,16)
39 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-15,-23)
40 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:2 (23,-20,-10)
41 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Demlova 2:0 (7,22)
42 6. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-21,-21)
43 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-10,-22)
44 6. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (19,16)
45 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Pořadatel Veselí "A" 2:0 (17,13)
46 6. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (13,21)
47 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-6,-8)
48 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (24,9)
5. kolo
49 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" 0:2 (-11,-6)
50 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 2:0 (6,12)
51 2. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-7,-11)
52 2. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 1:2 (-14,22,-9)
53 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Pelhřimov 0:2 (-19,-21)
54 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (10,11)
55 13. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-6,-9)
56 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-19,-20)
57 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "A" .
58 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:1 (15,-16,10)
59 14. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 1:2 (-18,25,-6)
60 14. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,16)
6. kolo
61 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Žďár 2:1 (-16,16,6)
62 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-22,-15)
63 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (13,23)
64 27. 11. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 0:2 (-12,-20)
65 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" 2:0 (10,13)
66 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-23,-14)
67 27. 11. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-21,-17)
68 27. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (18,10)
69 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Štoky 2:0 (13,24)
70 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-15,-1)
71 4. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:0 (23,13)
72 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (8,17)
7. kolo
73 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "B" 2:0 (10,15)
74 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-12,-10)
75 23. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:2 (21,-12,-8)
76 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (18,10)
77 30. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Veselí "B" 2:0 (23,16)
78 30. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-16,-6)
79 30. 10. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-11,-16)
80 30. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:0 (11,15)
81 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" .
82 11. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
83 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou .
84 11. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
8. kolo
85 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Štoky .
86 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
87 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
88 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
89 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Žďár .
90 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
91 18. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
92 18. 12. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
93 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Pelhřimov .
94 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
95 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
96 18. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
9. kolo
97 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
98 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
99 4. 12. 2021, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-7,-13)
100 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
101 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou Pořadatel Žďár .
102 15. 1. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
103 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
104 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
105 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" Pořadatel Jiskra "B" .
106 15. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
107 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
108 15. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 2:1 (18,-11,10)
10. kolo
109 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Veselí "B" 0:2 (-11,-18)
110 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (11,20)
111 9. 10. 2021, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" 0:2 (-21,-11)
112 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-11,-7)
113 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "A" .
114 29. 1. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
115 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
116 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
117 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Štoky .
118 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
119 29. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
120 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" 0:2 (-13,-13)
11. kolo
121 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
122 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
123 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
124 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
125 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Veselí "B" .
126 26. 2. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
127 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
128 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
129 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" .
130 26. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - TJ Žďár nad Sázavou .
131 26. 2. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
132 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
12. kolo
133 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Pořadatel Bedřichov .
134 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
135 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" .
136 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
137 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Pořadatel Jiskra "B" .
138 12. 3. 2022, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
139 12. 3. 2022, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" .
140 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
141 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" Pořadatel Veselí "A" .
142 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
143 12. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" .
144 12. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "B" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí "A" .
Ondřej Žaba - ondra.zaba.ml@seznam.cz, 739 491 878
© ČVS 2015-2018