Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

KP juniorky

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Valašské Meziříčí 24 19 3 1 1 68:17 1944:1423 64
2 VSC Zlín B 24 16 0 1 7 53:29 1789:1537 49
3 TJ Spartak Uherský Brod, z.s. 24 15 0 2 7 53:29 1817:1537 47
4 VK AUSTIN Vsetín z.s. 24 13 2 1 8 47:33 1747:1520 44
5 Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 24 5 5 2 12 41:54 1890:2043 27
6 TJ Sokol Střítež, z.s. 24 6 0 2 16 24:57 1431:1765 20
7 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 24 0 0 1 23 5:72 1113:1906 1
kalendář skupiny
KP ve volejbale ročník 2021/2022
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 TJ Uherský Brod - .
2 3. 10. 2021, 09:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Vlčnov 3:1 (7,-16,16,20)
3 3. 10. 2021, 10:00 Valašské Meziříčí - VSC Zlín B 3:0 (5,13,18)
4 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Střítež - .
5 3. 10. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - .
2. kolo
6 3. 10. 2021, 13:00 TJ Uherský Brod - .
7 3. 10. 2021, 12:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Vlčnov 3:0 (24,24,0)
8 3. 10. 2021, 13:00 Valašské Meziříčí - VSC Zlín B 3:0 (11,11,7)
9 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Střítež - .
10 3. 10. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - .
3. kolo
12 10. 10. 2021, 10:00 - TJ Rožnov p R .
13 10. 10. 2021, 09:00 VSC Zlín B - TJ Sokol Střítež NH SŠ zdrav, Broučkova 372 3:0 (9,15,15)
14 27. 2. 2022, 10:00 Valašské Meziříčí - TJ Vlčnov 3:1 (13,-23,16,20)
15 26. 9. 2021, 10:00 TJ Uherský Brod - VK AUSTIN Vsetín 3:0 (23,23,16)
4. kolo
17 10. 10. 2021, 13:00 - TJ Rožnov p R .
18 10. 10. 2021, 12:00 VSC Zlín B - TJ Sokol Střítež NH SŠ zdrav, Broučkova 372 3:0 (4,15,15)
19 27. 2. 2022, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Vlčnov 3:0 (21,20,14)
20 26. 9. 2021, 13:00 TJ Uherský Brod - VK AUSTIN Vsetín 3:0 (10,15,20)
5. kolo
21 17. 10. 2021, 10:00 VK AUSTIN Vsetín - .
22 17. 10. 2021, 10:00 Valašské Meziříčí - TJ Uherský Brod 3:0 (18,21,21)
23 17. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Střítež - TJ Vlčnov 2:3 (17,-16,23,-21,-14)
24 17. 10. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - VSC Zlín B 0:3 (-7,-5,-20)
6. kolo
26 17. 10. 2021, 13:00 VK AUSTIN Vsetín - .
27 17. 10. 2021, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Uherský Brod 3:1 (-23,21,19,14)
28 17. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Střítež - TJ Vlčnov 3:1 (-21,14,12,18)
29 17. 10. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - VSC Zlín B 0:3 (-12,-11,-16)
7. kolo
32 24. 10. 2021, 09:00 VSC Zlín B - .
33 24. 10. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - TJ Vlčnov 0:3 (-16,-17,-14)
34 24. 10. 2021, 09:00 TJ Uherský Brod - TJ Sokol Střítež 3:0 (15,15,9)
35 24. 10. 2021, 15:00 VK AUSTIN Vsetín - Valašské Meziříčí 0:3 (-10,-20,-23)
8. kolo
37 24. 10. 2021, 12:00 VSC Zlín B - .
38 24. 10. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - TJ Vlčnov 0:3 (-16,-17,-15)
39 24. 10. 2021, 11:00 TJ Uherský Brod - TJ Sokol Střítež 3:0 (13,13,14)
40 24. 10. 2021, 18:00 VK AUSTIN Vsetín - Valašské Meziříčí 2:3 (16,-21,-17,23,-13)
9. kolo
41 7. 11. 2021, 10:00 Valašské Meziříčí - .
42 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Střítež - VK AUSTIN Vsetín 0:3 (-18,-13,-18)
43 7. 11. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - TJ Uherský Brod 0:3 (-11,-11,-7)
44 7. 11. 2021, 10:00 - TJ Vlčnov .
45 7. 11. 2021, 10:00 - VSC Zlín B .
10. kolo
46 7. 11. 2021, 13:00 Valašské Meziříčí - .
47 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Střítež - VK AUSTIN Vsetín 0:3 (-15,-19,-10)
48 7. 11. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - TJ Uherský Brod 0:3 (-8,-15,-12)
49 7. 11. 2021, 13:00 - TJ Vlčnov .
50 7. 11. 2021, 13:00 - VSC Zlín B .
11. kolo
51 14. 11. 2021, 10:00 - VSC Zlín B .
52 14. 11. 2021, 10:00 - TJ Vlčnov .
53 14. 11. 2021, 10:00 TJ Uherský Brod - .
54 14. 11. 2021, 10:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Rožnov p R 3:0 (7,9,13)
55 14. 11. 2021, 10:00 Valašské Meziříčí - TJ Sokol Střítež 3:0 (14,6,4)
12. kolo
56 14. 11. 2021, 13:00 - VSC Zlín B .
57 14. 11. 2021, 13:00 - TJ Vlčnov .
58 14. 11. 2021, 13:00 TJ Uherský Brod - .
59 14. 11. 2021, 13:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Rožnov p R 3:0 (11,10,13)
60 14. 11. 2021, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Sokol Střítež 3:0 (11,21,15)
13. kolo
61 21. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Střítež - .
62 21. 11. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - Valašské Meziříčí 0:3 (-9,-22,-20)
63 21. 11. 2021, 10:00 - VK AUSTIN Vsetín .
64 21. 11. 2021, 10:00 - TJ Uherský Brod .
65 24. 4. 2022, 09:00 VSC Zlín B - TJ Vlčnov 3:1 (17,-15,19,12)
14. kolo
66 21. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Střítež - .
67 21. 11. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - Valašské Meziříčí 0:3 (-12,-13,-15)
68 21. 11. 2021, 13:00 - VK AUSTIN Vsetín .
69 21. 11. 2021, 13:00 - TJ Uherský Brod .
70 24. 4. 2022, 12:00 VSC Zlín B - TJ Vlčnov 3:1 (15,-23,23,17)
15. kolo
71 28. 11. 2021, 10:00 - TJ Vlčnov .
72 28. 11. 2021, 09:00 TJ Uherský Brod - VSC Zlín B 3:0 (11,5,21)
73 28. 11. 2021, 10:00 VK AUSTIN Vsetín - .
74 28. 11. 2021, 10:00 Valašské Meziříčí - .
75 16. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Střítež - TJ Rožnov p R 3:0 (15,7,17)
16. kolo
76 28. 11. 2021, 13:00 - TJ Vlčnov .
77 28. 11. 2021, 11:00 TJ Uherský Brod - VSC Zlín B 3:1 (12,20,-20,10)
78 28. 11. 2021, 13:00 VK AUSTIN Vsetín - .
79 28. 11. 2021, 13:00 Valašské Meziříčí - .
80 16. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Střítež - TJ Rožnov p R 3:1 (17,12,-22,8)
17. kolo
81 5. 12. 2021, 10:00 TJ Rožnov p R - .
82 5. 12. 2021, 10:00 - TJ Sokol Střítež .
83 5. 12. 2021, 10:00 - Valašské Meziříčí .
84 5. 12. 2021, 09:00 VSC Zlín B - VK AUSTIN Vsetín 1:3 (26,-22,-14,-18)
85 17. 11. 2021, 11:00 TJ Uherský Brod - TJ Vlčnov 3:0 (22,22,13)
18. kolo
86 5. 12. 2021, 13:00 TJ Rožnov p R - .
87 5. 12. 2021, 13:00 - TJ Sokol Střítež .
88 5. 12. 2021, 13:00 - Valašské Meziříčí .
89 5. 12. 2021, 12:00 VSC Zlín B - VK AUSTIN Vsetín 0:3 (-20,-18,-15)
90 17. 11. 2021, 13:00 TJ Uherský Brod - TJ Vlčnov 3:0 (13,14,16)
19. kolo
91 9. 1. 2022, 10:00 - TJ Uherský Brod .
92 9. 1. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - VK AUSTIN Vsetín 2:3 (-9,17,25,-11,-7)
93 9. 1. 2022, 09:00 VSC Zlín B - Valašské Meziříčí náhradní hala, SŠ zdravotnická, Broučkova 372 1:3 (-21,-17,16,-20)
94 9. 1. 2022, 10:00 - TJ Sokol Střítež .
95 9. 1. 2022, 10:00 - TJ Rožnov p R .
20. kolo
96 9. 1. 2022, 13:00 - TJ Uherský Brod .
97 9. 1. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - VK AUSTIN Vsetín 2:3 (-19,27,13,-19,-12)
98 9. 1. 2022, 12:00 VSC Zlín B - Valašské Meziříčí náhradní hala, SŠ zdravotnická, Broučkova 372 2:3 (11,-22,-18,23,-9)
99 9. 1. 2022, 13:00 - TJ Sokol Střítež .
100 9. 1. 2022, 13:00 - TJ Rožnov p R .
21. kolo
102 16. 1. 2022, 10:00 TJ Rožnov p R - .
103 4. 3. 2022, 17:00 TJ Sokol Střítež - VSC Zlín B 0:3 (-14,-8,-18)
104 16. 1. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - Valašské Meziříčí 3:2 (-21,23,-19,21,8)
105 3. 4. 2022, 16:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Uherský Brod 3:0 (18,14,16)
22. kolo
107 16. 1. 2022, 13:00 TJ Rožnov p R - .
108 4. 3. 2022, 19:00 TJ Sokol Střítež - VSC Zlín B 0:3 (-17,-21,-22)
109 16. 1. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - Valašské Meziříčí 0:3 (-16,-25,-19)
110 3. 4. 2022, 18:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Uherský Brod 0:3 (-20,-17,-11)
23. kolo
111 23. 1. 2022, 10:00 - VK AUSTIN Vsetín .
112 13. 2. 2022, 13:00 TJ Uherský Brod - Valašské Meziříčí 1:3 (21,-6,-16,-26)
113 12. 3. 2022, 09:30 TJ Vlčnov - TJ Sokol Střítež 3:1 (17,17,-15,19)
114 23. 1. 2022, 09:00 VSC Zlín B - TJ Rožnov p R 3:0 (12,21,6)
24. kolo
116 23. 1. 2022, 13:00 - VK AUSTIN Vsetín .
117 13. 2. 2022, 15:00 TJ Uherský Brod - Valašské Meziříčí 2:3 (-19,23,18,-15,-10)
118 12. 3. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - TJ Sokol Střítež 3:2 (-19,15,-9,20,10)
119 23. 1. 2022, 12:00 VSC Zlín B - TJ Rožnov p R 3:0 (10,11,12)
25. kolo
122 30. 1. 2022, 10:00 - VSC Zlín B .
123 27. 3. 2022, 10:00 TJ Vlčnov - TJ Rožnov p R 3:0 (17,19,14)
124 30. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Střítež - TJ Uherský Brod 0:3 (-19,-13,-15)
125 30. 1. 2022, 10:00 Valašské Meziříčí - VK AUSTIN Vsetín 3:0 (13,13,13)
26. kolo
127 30. 1. 2022, 13:00 - VSC Zlín B .
128 27. 3. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - TJ Rožnov p R 3:2 (-22,8,21,-22,11)
129 30. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Střítež - TJ Uherský Brod 1:3 (-22,-12,19,-16)
130 30. 1. 2022, 13:00 Valašské Meziříčí - VK AUSTIN Vsetín 3:0 (15,15,21)
27. kolo
131 20. 2. 2022, 10:00 - Valašské Meziříčí .
132 24. 2. 2022, 17:00 VK AUSTIN Vsetín - TJ Sokol Střítež 3:0 (7,19,12)
133 19. 2. 2022, 10:00 TJ Uherský Brod - TJ Rožnov p R 3:0 (15,15,17)
134 20. 2. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - .
135 20. 2. 2022, 09:00 VSC Zlín B - .
28. kolo
136 20. 2. 2022, 13:00 - Valašské Meziříčí .
137 24. 2. 2022, 19:30 VK AUSTIN Vsetín - TJ Sokol Střítež 3:0 (19,13,26)
138 19. 2. 2022, 13:00 TJ Uherský Brod - TJ Rožnov p R 3:0 (9,12,13)
139 20. 2. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - .
140 20. 2. 2022, 12:00 VSC Zlín B - .
29. kolo
141 27. 2. 2022, 10:00 VSC Zlín B - .
142 27. 2. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - .
143 27. 2. 2022, 10:00 - TJ Uherský Brod .
144 27. 2. 2022, 10:00 TJ Rožnov p R - VK AUSTIN Vsetín 0:3 (-11,-22,-14)
145 20. 3. 2022, 09:00 TJ Sokol Střítež - Valašské Meziříčí 3:0 (0,0,0)
30. kolo
146 27. 2. 2022, 13:00 VSC Zlín B - .
147 27. 2. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - .
148 27. 2. 2022, 13:00 - TJ Uherský Brod .
149 27. 2. 2022, 13:00 TJ Rožnov p R - VK AUSTIN Vsetín 0:3 (-12,-17,-5)
150 20. 3. 2022, 12:00 TJ Sokol Střítež - Valašské Meziříčí 0:3 (-0,-0,-0)
31. kolo
151 6. 3. 2022, 10:00 - TJ Sokol Střítež .
152 6. 3. 2022, 09:00 Valašské Meziříčí - TJ Rožnov p R 3:1 (-20,12,8,8)
153 6. 3. 2022, 10:00 VK AUSTIN Vsetín - .
154 6. 3. 2022, 10:00 TJ Uherský Brod - .
155 6. 3. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - VSC Zlín B 1:3 (-14,26,-22,-8)
32. kolo
156 6. 3. 2022, 13:00 - TJ Sokol Střítež .
157 6. 3. 2022, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Rožnov p R 3:0 (12,16,14)
158 6. 3. 2022, 13:00 VK AUSTIN Vsetín - .
159 6. 3. 2022, 13:00 TJ Uherský Brod - .
160 6. 3. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - VSC Zlín B 1:3 (15,-23,-14,-12)
33. kolo
161 13. 3. 2022, 10:00 TJ Vlčnov - .
162 13. 3. 2022, 09:00 VSC Zlín B - TJ Uherský Brod 3:0 (21,22,17)
163 13. 3. 2022, 10:00 - VK AUSTIN Vsetín .
164 13. 3. 2022, 10:00 - Valašské Meziříčí .
165 13. 3. 2022, 10:00 TJ Rožnov p R - TJ Sokol Střítež 0:3 (-21,-20,-18)
34. kolo
166 13. 3. 2022, 13:00 TJ Vlčnov - .
167 13. 3. 2022, 12:00 VSC Zlín B - TJ Uherský Brod 3:1 (-23,18,8,11)
168 13. 3. 2022, 13:00 - VK AUSTIN Vsetín .
169 13. 3. 2022, 13:00 - Valašské Meziříčí .
170 13. 3. 2022, 13:00 TJ Rožnov p R - TJ Sokol Střítež 1:3 (-27,-23,26,-22)
35. kolo
171 20. 3. 2022, 10:00 - TJ Rožnov p R .
172 20. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Střítež - .
173 20. 3. 2022, 10:00 Valašské Meziříčí - .
174 20. 3. 2022, 10:00 VK AUSTIN Vsetín - VSC Zlín B 0:3 (-23,-17,-15)
175 20. 3. 2022, 09:00 TJ Vlčnov - TJ Uherský Brod 3:1 (17,-22,23,15)
36. kolo
176 20. 3. 2022, 13:00 - TJ Rožnov p R .
177 20. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Střítež - .
178 20. 3. 2022, 13:00 Valašské Meziříčí - .
179 20. 3. 2022, 13:00 VK AUSTIN Vsetín - VSC Zlín B 0:3 (-24,-15,-20)
180 20. 3. 2022, 12:00 TJ Vlčnov - TJ Uherský Brod 3:2 (-19,-22,26,16,5)
Vedoucí soutěže: Michael Kudláček, 606620175, michael.kudlacek@centrum.cz
© ČVS 2015-2018