Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. turnaj - skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Dukla Liberec 4 4 0 0 0 12:1 321:213 12
2 PVK Olymp Praha 4 2 1 0 1 9:6 317:317 8
3 TJ Kralupy 4 1 1 0 2 8:9 374:365 5
4 VK MADETA České Budějovice 4 1 0 1 2 6:9 305:326 4
5 TJ Orion Praha 4 0 0 1 3 2:12 230:326 1
kalendář skupiny
Pořadatel: Dukla Liberec
1. kolo
1 3. 10. 2020, 09:00 Olymp - Liberec U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 0:3 (-14,-17,-12)
2 3. 10. 2020, 11:00 Kralupy - Orion U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:2 (-19,14,-17,20,12)
3 3. 10. 2020, 13:00 Madeta - Olymp U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 2:3 (-15,-18,25,20,-12)
4 3. 10. 2020, 15:00 Liberec - Kralupy U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:1 (-21,14,23,15)
5 3. 10. 2020, 17:00 Madeta - Orion U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:0 (20,8,10)
2. kolo
6 4. 10. 2020, 09:00 Olymp - Kralupy U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:1 (20,25,-12,23)
7 4. 10. 2020, 11:00 Liberec - Madeta U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:0 (16,18,15)
8 4. 10. 2020, 13:00 Orion - Olymp U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 0:3 (-18,-15,-19)
9 4. 10. 2020, 15:00 Kralupy - Madeta U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 3:1 (-28,20,15,19)
10 4. 10. 2020, 17:00 Orion - Liberec U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 0:3 (-13,-18,-13)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018