Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část - turnaj - skupina B

10. kolo
Kr. Pole3:1Přerov(14, -12, 17, 13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SG Ludvíka Daňka 4 4 0 0 0 12:3 360:278 12
2 Volejbal Přerov, z.s. 4 3 0 0 1 10:4 316:266 9
3 VK Prostějov 4 1 1 0 2 6:8 281:307 5
4 S V B C 4 1 0 0 3 4:9 261:304 3
5 PVK Olymp Praha B 4 0 0 1 3 4:12 313:376 1
kalendář skupiny
1. část - turnaj - skupina B, pořadatel KP Brno
1. kolo
1 1. 10. 2021, 16:30 Kr. Pole - Prostějov 3:0 (10,15,23)
2. kolo
2 1. 10. 2021, 18:30 Olymp B - Přerov Botanická 63 Brno - Ponava 1:3 (-12,22,-23,-13)
3. kolo
3 2. 10. 2021, 12:30 Prostějov - S V B C Botanická 63 Brno - Ponava 3:0 (13,23,19)
4. kolo
4 2. 10. 2021, 10:00 Kr. Pole - Olymp B 3:1 (17,-25,18,20)
5. kolo
5 2. 10. 2021, 15:00 Přerov - S V B C Botanická 63 Brno - Ponava 3:0 (16,15,21)
6. kolo
6 2. 10. 2021, 17:30 Prostějov - Olymp B Botanická 63 Brno - Ponava 3:2 (17,-19,22,-20,13)
7. kolo
7 3. 10. 2021, 09:30 S V B C - Kr. Pole Botanická 63 Brno - Ponava 1:3 (23,-21,-21,-12)
8. kolo
8 3. 10. 2021, 12:00 Přerov - Prostějov Botanická 63 Brno - Ponava 3:0 (22,16,16)
9. kolo
9 3. 10. 2021, 14:30 Olymp B - S V B C Botanická 63 Brno - Ponava 0:3 (-16,-22,-18)
10. kolo
10 3. 10. 2021, 17:00 Kr. Pole - Přerov 3:1 (14,-12,17,13)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018