Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žáků - 2. část, skupina F

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 5 4 1 0 0 10:1 258:160 14
2 VK PFN Znojmo 5 2 2 1 0 9:4 272:216 11
3 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem 5 2 0 1 2 5:6 214:237 7
4 Green Volley Frýdek-Místek 5 0 2 2 1 6:8 243:273 6
5 USK Slavia Plzeň 5 1 1 1 2 5:7 233:253 6
6 Orel jednota Letohrad 5 0 0 1 4 1:10 180:261 1
kalendář skupiny
2. část Mistrovství ČR žáků, čtvrtfinálová skupina F (B+D); Pořadatel: TJ Slavia Hradec Králové
1. kolo
1 30. 4. 2022, 10:00 Kladno - Plzeň B1 - D3Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:0 (8,17)
2 30. 4. 2022, 10:00 Frýdek-Místek - Ústí n. L. B2 - D2Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:1 (13,-19,8)
3 30. 4. 2022, 10:00 Letohrad - Znojmo B3 - D1Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:2 (-14,-7)
2. kolo
4 30. 4. 2022, 13:00 Ústí n. L. - Kladno D2 - B1Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:2 (-18,-17)
5 30. 4. 2022, 13:00 Znojmo - Frýdek-Místek D1 - B2Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:1 (11,-18,9)
6 30. 4. 2022, 13:00 Plzeň - Letohrad D3 - B3Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:0 (19,22)
3. kolo
7 30. 4. 2022, 16:00 Kladno - Znojmo B1 - D1Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:1 (17,-18,8)
8 30. 4. 2022, 16:00 Frýdek-Místek - Plzeň B2 - D3Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 1:2 (20,-17,-6)
9 30. 4. 2022, 16:00 Letohrad - Ústí n. L. B3 - D2Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:2 (-19,-20)
© ČVS 2015-2018