Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy 7 7 0 0 0 14:0 353:236 21
2 VSK Český Krumlov 7 3 3 0 1 12:5 364:325 15
3 TJ Slavia Hradec Králové 7 4 0 1 2 9:6 343:305 13
4 TJ Zikuda Turnov 7 0 4 1 2 9:10 374:382 9
5 VSK Baník Sokolov 7 2 1 1 3 7:9 324:331 9
6 TJ Sokol Bedřichov 7 2 0 3 2 7:10 317:356 9
7 VK Slavia Plzeň 7 1 1 1 4 5:11 304:342 6
8 VSK Spartak Děčín 7 0 0 2 5 2:14 268:370 2
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR žákyň, skupina A; Pořadatel: VSK Baník Sokolov
1. kolo
1 30. 4. 2022, 10:00 Sokolov - Děčín 2:0 (17,15)
2 30. 4. 2022, 10:00 Plzeň - Kralupy Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-15,-17)
3 30. 4. 2022, 11:15 Hradec Králové - Bedřichov Maxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (17,22)
4 30. 4. 2022, 11:15 Turnov - Český Krumlov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-18,-21)
2. kolo
5 30. 4. 2022, 12:30 Sokolov - Kralupy 0:2 (-12,-20)
6 30. 4. 2022, 12:30 Plzeň - Děčín Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (13,20)
7 30. 4. 2022, 13:45 Turnov - Bedřichov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:1 (-18,11,7)
8 30. 4. 2022, 13:45 Hradec Králové - Český Krumlov Maxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-18,-17)
3. kolo
9 30. 4. 2022, 15:00 Sokolov - Český Krumlov 1:2 (-21,21,-10)
10 30. 4. 2022, 15:00 Plzeň - Bedřichov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:1 (-18,15,11)
11 30. 4. 2022, 16:15 Hradec Králové - Děčín Maxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (15,12)
12 30. 4. 2022, 16:15 Turnov - Kralupy Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-26,-14)
4. kolo
13 30. 4. 2022, 17:30 Sokolov - Bedřichov 0:2 (-23,-22)
14 30. 4. 2022, 17:30 Plzeň - Český Krumlov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-15,-19)
15 30. 4. 2022, 18:45 Turnov - Děčín Maxima Gorkého 280 Sokolov 2:1 (-17,24,6)
16 30. 4. 2022, 18:45 Hradec Králové - Kralupy Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-19,-23)
5. kolo
17 1. 5. 2022, 09:00 Český Krumlov - Kralupy Maxima Gorkého 280 Sokolov 0:2 (-13,-19)
18 1. 5. 2022, 09:00 Bedřichov - Děčín Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (16,20)
19 1. 5. 2022, 10:15 Sokolov - Plzeň 2:0 (17,17)
20 1. 5. 2022, 10:15 Hradec Králové - Turnov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 1:2 (22,-25,-16)
6. kolo
21 1. 5. 2022, 11:30 Český Krumlov - Bedřichov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:1 (-19,23,11)
22 1. 5. 2022, 11:30 Kralupy - Děčín Maxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (14,19)
23 1. 5. 2022, 12:45 Turnov - Sokolov Maxima Gorkého 280 Sokolov 1:2 (-19,22,-10)
24 1. 5. 2022, 12:45 Hradec Králové - Plzeň Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (21,22)
7. kolo
25 1. 5. 2022, 14:00 Kralupy - Bedřichov Maxima Gorkého 280 Sokolov 2:0 (8,17)
26 1. 5. 2022, 14:00 Český Krumlov - Děčín Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 2:1 (-22,19,8)
27 1. 5. 2022, 15:15 Sokolov - Hradec Králové 0:2 (-15,-14)
28 1. 5. 2022, 15:15 Plzeň - Turnov Tělocvična ISŠTE, Jednoty 1620, SokolovMaxima Gorkého 280 Sokolov 1:2 (-20,18,-8)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018