Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Prostějov 7 5 2 0 0 14:2 375:256 19
2 TJ Ostrava 7 4 1 1 1 11:5 365:265 15
3 TJ Sokol Havlíčkův Brod 7 3 2 2 0 12:6 388:335 15
4 VSC Zlín 7 4 1 0 2 10:5 318:272 14
5 VK Hronov 7 2 1 1 3 7:9 309:331 9
6 TJ Sokol Pardubice I. 7 0 1 2 4 4:13 297:373 4
7 VK PFN Znojmo 7 1 0 1 5 3:12 250:344 4
8 TJ Baník Příbram 7 1 0 1 5 3:12 227:353 4
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR žákyň, skupina A; Pořadatel: TJ Ostrava
1. kolo
1 30. 4. 2022, 11:00 Ostrava - Znojmo Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (11,12)
2 30. 4. 2022, 11:00 Pardubice - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-21,-17)
3 30. 4. 2022, 11:00 Prostějov - Havlíčkův Brod Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:1 (-24,19,11)
2. kolo
4 30. 4. 2022, 12:20 Znojmo - Hronov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-14,-17)
5 30. 4. 2022, 12:20 Zlín - Prostějov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-14,-14)
6 30. 4. 2022, 12:20 Havlíčkův Brod - Příbram Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:1 (6,-24,5)
3. kolo
7 30. 4. 2022, 13:40 Pardubice - Hronov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:2 (-21,18,-12)
8 30. 4. 2022, 13:40 Ostrava - Příbram Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (13,18)
4. kolo
9 30. 4. 2022, 15:00 Ostrava - Pardubice Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (22,4)
10 30. 4. 2022, 15:00 Prostějov - Znojmo Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (8,15)
11 30. 4. 2022, 15:00 Havlíčkův Brod - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:2 (19,-23,-7)
5. kolo
12 30. 4. 2022, 16:20 Prostějov - Příbram Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (11,13)
13 30. 4. 2022, 16:20 Hronov - Havlíčkův Brod Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-22,-23)
14 30. 4. 2022, 16:20 Znojmo - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-12,-22)
6. kolo
15 30. 4. 2022, 17:40 Hronov - Ostrava Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:2 (-9,23,-7)
16 30. 4. 2022, 17:40 Příbram - Pardubice Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (20,19)
7. kolo
17 1. 5. 2022, 10:00 Hronov - Prostějov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-19,-22)
18 1. 5. 2022, 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-17,-18)
19 1. 5. 2022, 10:00 Příbram - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-9,-12)
8. kolo
20 1. 5. 2022, 11:20 Pardubice - Prostějov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:2 (21,-10,-6)
21 1. 5. 2022, 11:20 Znojmo - Příbram Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (12,23)
22 1. 5. 2022, 11:20 Ostrava - Havlíčkův Brod Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:2 (23,-23,-11)
9. kolo
23 1. 5. 2022, 12:40 Příbram - Hronov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-12,-17)
24 1. 5. 2022, 12:40 Zlín - Ostrava Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:2 (-14,-17)
25 1. 5. 2022, 12:40 Havlíčkův Brod - Pardubice Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (21,15)
10. kolo
26 1. 5. 2022, 14:00 Pardubice - Znojmo Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:1 (-19,16,13)
27 1. 5. 2022, 14:00 Prostějov - Ostrava Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (22,21)
28 1. 5. 2022, 14:00 Zlín - Hronov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:0 (6,18)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018