Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Tábor 7 7 0 0 0 14:0 350:187 21
2 TJ Sokol Frýdek - Místek 7 4 2 0 1 12:4 365:299 16
3 SK Kometa Praha 7 4 1 1 1 11:5 339:294 15
4 TJ Sokol Roztoky u Prahy 7 2 2 0 3 8:8 329:318 10
5 VK Jirkov-Ervěnice 7 1 2 2 2 8:10 348:362 9
6 Lokomotiva Fosfa Břeclav 7 2 0 1 4 5:10 284:330 7
7 Volejbal Přerov 7 1 0 3 3 5:12 334:357 6
8 TJ Nivnice 7 0 0 0 7 0:14 148:350 0
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR žákyň, skupina A; Pořadatel: Volejbal Tábor
1. kolo
1 30. 4. 2022, 11:00 Tábor - Břeclav U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (15,16)
2 30. 4. 2022, 11:00 Roztoky - Jirkov U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:1 (-25,16,5)
3 30. 4. 2022, 11:00 Kometa - Přerov U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (20,19)
2. kolo
4 30. 4. 2022, 12:20 Břeclav - Nivnice U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (12,16)
5 30. 4. 2022, 12:20 Jirkov - Kometa U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (17,-16,-13)
6 30. 4. 2022, 12:20 Přerov - Frýdek-Místek U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (21,-19,-17)
3. kolo
7 30. 4. 2022, 13:40 Roztoky - Nivnice U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (10,18)
8 30. 4. 2022, 13:40 Tábor - Frýdek-Místek U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (11,19)
4. kolo
9 30. 4. 2022, 15:00 Tábor - Roztoky U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (14,4)
10 30. 4. 2022, 15:00 Kometa - Břeclav U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (16,16)
11 30. 4. 2022, 15:00 Přerov - Jirkov U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (-17,21,-10)
5. kolo
12 30. 4. 2022, 16:20 Kometa - Frýdek-Místek U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (-21,25,-10)
13 30. 4. 2022, 16:20 Nivnice - Přerov U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-11,-6)
14 30. 4. 2022, 16:20 Břeclav - Jirkov U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (-23,22,-13)
6. kolo
15 30. 4. 2022, 17:40 Nivnice - Tábor U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-7,-7)
16 30. 4. 2022, 17:40 Frýdek-Místek - Roztoky U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (28,14)
7. kolo
17 1. 5. 2022, 10:00 Nivnice - Kometa U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-6,-8)
18 1. 5. 2022, 10:00 Břeclav - Přerov U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (20,20)
19 1. 5. 2022, 10:00 Frýdek-Místek - Jirkov U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (16,19)
8. kolo
20 1. 5. 2022, 11:20 Roztoky - Kometa U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-21,-19)
21 1. 5. 2022, 11:20 Břeclav - Frýdek-Místek U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-16,-17)
22 1. 5. 2022, 11:20 Tábor - Přerov U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (18,14)
9. kolo
23 1. 5. 2022, 12:40 Frýdek-Místek - Nivnice U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (10,10)
24 1. 5. 2022, 12:40 Jirkov - Tábor U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-18,-20)
25 1. 5. 2022, 12:40 Přerov - Roztoky U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:2 (-24,23,-11)
10. kolo
26 1. 5. 2022, 14:00 Roztoky - Břeclav U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (12,15)
27 1. 5. 2022, 14:00 Kometa - Tábor U Stadionu Míru 1579 Tábor 0:2 (-12,-12)
28 1. 5. 2022, 14:00 Jirkov - Nivnice U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:0 (10,17)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018