Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina D

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ EMĚ Mělník 7 6 0 1 0 13:2 345:276 19
2 VK Madeta České Budějovice 7 4 2 0 1 12:4 363:264 16
3 VK Karlovy Vary 7 4 1 0 2 10:5 339:270 14
4 TJ Svitavy 7 3 0 3 1 9:8 336:343 12
5 PVK Olymp Praha 7 2 2 0 3 8:8 321:341 10
6 TJ Lokomotiva Plzeň 7 1 1 1 4 5:11 299:349 6
7 TJ Jiskra Nový Bor 7 1 0 1 5 3:12 259:355 4
8 Happy Sport Opava 7 0 1 1 5 3:13 301:365 3
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR žákyň, skupina A; Pořadatel: TJ Svitavy
1. kolo
1 30. 4. 2022, 11:00 Mělník - Opava Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (19,19)
2 30. 4. 2022, 11:00 Svitavy - České Budějovice Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:2 (-14,20,-11)
3 30. 4. 2022, 11:00 Olymp - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (18,22)
2. kolo
4 30. 4. 2022, 12:20 Opava - Loko Plzeň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-21,-22)
5 30. 4. 2022, 12:20 České Budějovice - Olymp Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-22,-19)
6 30. 4. 2022, 12:20 Nový Bor - Karlovy Vary Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-16,-19)
3. kolo
7 30. 4. 2022, 13:40 Svitavy - Loko Plzeň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (23,16)
8 30. 4. 2022, 13:40 Mělník - Karlovy Vary Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (24,23)
4. kolo
9 30. 4. 2022, 15:00 Mělník - Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (19,13)
10 30. 4. 2022, 15:00 Olymp - Opava Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (20,-10,12)
11 30. 4. 2022, 15:00 Nový Bor - České Budějovice Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-19,-4)
5. kolo
12 30. 4. 2022, 16:20 Olymp - Karlovy Vary Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-18,-18)
13 30. 4. 2022, 16:20 Loko Plzeň - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (19,-21,12)
14 30. 4. 2022, 16:20 Opava - České Budějovice Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-14,-16)
6. kolo
15 30. 4. 2022, 17:40 Loko Plzeň - Mělník Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-18,-18)
16 30. 4. 2022, 17:40 Karlovy Vary - Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (-21,10,12)
7. kolo
17 1. 5. 2022, 10:00 Loko Plzeň - Olymp Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:2 (10,-18,-10)
18 1. 5. 2022, 10:00 Opava - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-13,-31)
19 1. 5. 2022, 10:00 Karlovy Vary - České Budějovice Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-20,-11)
8. kolo
20 1. 5. 2022, 11:20 Svitavy - Olymp Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (20,23)
21 1. 5. 2022, 11:20 Opava - Karlovy Vary Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-17,-10)
22 1. 5. 2022, 11:20 Mělník - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (8,11)
9. kolo
23 1. 5. 2022, 12:40 Karlovy Vary - Loko Plzeň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (13,11)
24 1. 5. 2022, 12:40 České Budějovice - Mělník Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (11,-22,8)
25 1. 5. 2022, 12:40 Nový Bor - Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-20,-8)
10. kolo
26 1. 5. 2022, 14:00 Svitavy - Opava Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:2 (-17,20,-15)
27 1. 5. 2022, 14:00 Olymp - Mělník Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-22,-20)
28 1. 5. 2022, 14:00 České Budějovice - Loko Plzeň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (18,18)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018