Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR žákyň - 2. část, play-off

KOLO
2. kolo
Prostějov1:2Kometa(-20, 17, -11)
Kralupy2:1Frýdek-Místek(-21, 21, 7)
Tábor0:2Mělník(-21, -18)
Hlincovka0:2České Budějovice(-18, -17)
KP Brno2:1Mikulova(19, -25, 10)
Ostrava0:2Lanškroun(-23, -19)
Příští kolo
Play-off
1.kolo
Mělník 0-1 Hlincovka
České Budějovice 1-0 Tábor
Kometa 0-1 Kralupy
Prostějov 0-1 Frýdek-Místek
KP Brno 0-1 Lanškroun
Mikulova 0-1 Ostrava
2.kolo
Kometa 1-0 Prostějov
Frýdek-Místek 0-1 Kralupy
Mělník 1-0 Tábor
České Budějovice 1-0 Hlincovka
KP Brno 1-0 Mikulova
Ostrava 0-1 Lanškroun
kalendář skupiny
2. část Mistrovství ČR žákyň, play-off o 1. - 12. místo; Pořadatel: ŠSK Bílovec
1. kolo
1 22. 5. 2022, 08:30 Hlincovka - Mělník E3 - F4 2:1 (-18,19,12)
2 22. 5. 2022, 08:30 České Budějovice - Tábor E4 - F3 2:0 (11,15)
3 22. 5. 2022, 08:30 Kralupy - Kometa E5 - F6 2:1 (22,-17,7)
4 22. 5. 2022, 08:30 Prostějov - Frýdek-Místek E6 - F5 (Těl. GMK) 0:2 (-6,-14)
5 22. 5. 2022, 09:50 KP Brno - Lanškroun E1 - F2 (Semifinále 1) 1:2 (12,-22,-8)
6 22. 5. 2022, 09:50 Ostrava - Mikulova F1 - E2 (Semifinále 2) 2:0 (23,14)
2. kolo
7 22. 5. 2022, 11:05 Prostějov - Kometa o 11. místo 1:2 (-20,17,-11)
8 22. 5. 2022, 11:05 Kralupy - Frýdek-Místek o 9. místo 2:1 (-21,21,7)
9 22. 5. 2022, 11:05 Tábor - Mělník o 7. místo 0:2 (-21,-18)
10 22. 5. 2022, 12:20 Hlincovka - České Budějovice o 5. místo 0:2 (-18,-17)
11 22. 5. 2022, 12:20 KP Brno - Mikulova o 3. místo 2:1 (19,-25,10)
12 22. 5. 2022, 13:30 Ostrava - Lanškroun Finále 0:2 (-23,-19)
© ČVS 2015-2018