Úsek vzdělávání Českého volejbalového svazu aktualizuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcí na rok 2022.
Termín | Název a téma akce | Místo konání | Kredity / upřesnění |
28. - 30. 1. | Trenér beachvolejbalu I | Praha | školení |
31. 1. | Psychické působení trenéra II | Praha | kulatý stůl |
4. 2. | Dialogy: Posturální funkce | Nymburk | 10 |
4. 2. | Dialogy: Fyziologie sportu | Nymburk | 10 |
9. 2. | Dialogy: Talent a rodič | Brno | 10 |
12. 2. | Action Volley - Volleyball4All | České Budějovice | 10 |
13. 2. | V4All Volleyballplaground | České Budějovice | TNMeeting |
18. - 20. 2. | Trenér beachvolejbalu II | Praha | školení |
11. - 13. 3. | VC KVS - JM: Trenér III.třídy I | Brno | školení |
14. 3. | Psychické působení trenéra III | Praha | kulatý stůl |
25. 3. | Praktický seminář: útočný úder U-15 | Kolín | 7 |
25. - 27. 3. | VC KVS - MS: Trenér III. třídy I | Ostrava | školení |
26. - 27. 3. | VC KVS - JM: Trenér III. třídy II | Brno | školení |
1. - 3. 4. | VC KVS - MS. Trenér III. třídy II | Ostrava | školení |
2. 4. | Praktický seminář: útočný úder U-14 | Rumburk | 7 |
11. 4. | Psychické působení trenéra II | Praha | kulatý stůl |
15. 4. | Praktický seminář Modul V a IV | Mikulov | 8 |
23. 4. | Praktický seminář: útočný úder U-14 | Mikulov | 7 |
2. 5. | Školení školitelů: Rétorika | Praha | školitelé |
12. 5. | Mosty | Praha | 20 |
19. - 22. 5. | Trenér mládeže I. část | Brandýs n. L. | školení |
26. - 29. 5. | Trenér mládeže II. část | Brandýs n. L. | školení |
27. 5. | Varianty útočného úderu U-15 | Dobřichovice | 8 |
27. - 29. 5. | VC KVS - HK: Trenér III. třídy I | Praha | školení |
9. - 12. 6. | VC KVS - HK: Trenér III. třídy I | Hradec Králové | školení |
10. - 12. 6. | VC KVS - HK: Trenér III. třídy II | Praha | školení |
13. 6. | Od bagru k příjmu U-12 | Kojetín | 7 |
20. 6. | Od bagru k příjmu U-12 | Kolín | 7 |
24. - 26. 6. | VC KVS - HK: Trenér III. třídy II | Hradec Králové | školení |
Autor: Ondřej Foltýn
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...