UNIQA Halové mistrovství ČR (Brno - Centrum Viktoria & Olympia Brno)


kategorie: Ženy
10. 3. 2018 - 11. 3. 2018

Poznámka 7. 3. 2018:

Do přílohy byl vložen rozpis kvalifikačních utkání.

Poznámka 5. 3. 2018:

Kapacita brněnské kvalifikce je 24 dvojic. Dodatečné přihlášky do kvalifikace, změny spoluhráček a odhlášky je nutno provést emailem na prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 3. 2018:

Připomínáme povinnost hráček hrát turnaje ABV v jednotných dresech v rámci své dvojice. V kvalifikaci a v sobotní hlavní soutěži HMČR musí mít hráčky k dispozici vlastní dresy. Na sobotní hlavní soutěž doporučujeme mít dresy s čísly 1 a 2. Pro nedělní utkání připravil dresy pořadatel.

Informace k turnaji:

Kvalifikace a hlavní soutěž konané v Brně.

Přihlašování a úprava přihlášených dvojic je ve speciálním režimu. Prosím, čtěte propozice.


Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cM7Okr4kvFDiQlo2QaAo1x_EoOaEPAUEvOxjqfxH5DA/edit?usp=sharing


Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Patrycja Jundzill POL 45.00 Kinga Legieta POL 45.00
3 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Magda Králíková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
4 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 35.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
5 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
7 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00
7 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 25.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 20.00
9 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
13 Ľubica Šipošová SVK 15.00 Jana Šimanicová SVK 15.00
13 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 15.00
13 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
13 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 15.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
17 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 10.00
17 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 10.00
17 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 10.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 10.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00
25 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 5.00 Veronika Šteflová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 5.00
25 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Tereza Helanová 5.00
25 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 7.50 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
25 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 7.50
25 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 5.00
25 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
31 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50
31 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.50
31 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50
31 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50 Lenka Krejčířová Volejbal Přerov, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018