Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
11.5.2020

Reprezentace ženy - Tým

Širší nominace hráček RD žen 2020:

Bajusz Simona VK Dukla Liberec N
Brichtová Michaela SK Hlincovka U
Digrinová Daniela VK KP Brno L
Dostálová Veronika VK Dukla Liberec L
Dvořáčková Klára VK Prostějov N
Grabovská Květa VK KP Brno N
Hodanová Eva VK UP Olomouc S
Chevalierová Adéla TJ Ostrava L
Kohoutová Kateřina VK Dukla Liberec B
Kopáčová Gabriela VK Prostějov U
Kossányiová Andrea Bielsko Biala (POL) S
Mlejnková Michaela Rzesow (POL) S
Orvošová Gabriela TJ Sokol Šternberk/VK UP Olomouc U
Patočková Tereza Suhl (GER) U
Pavlíková Denisa VK KP Brno S
Pešková Veronika PVK Olymp Praha L
Purchartová Barbora PVK Olymp Praha B
Stavinohová Adéla VK UP Olomouc L
Svobodová Eva VK Dukla Liberec S
Šimaňová Pavlína PVK Olymp Praha B
Šmídová Nicole TJ Sokol Šternberk N
Trnková Veronika VK UP Olomouc B
Valková Kateřina Suhl (GER) N
Vyklická Klára Wiesbaden (GER) B

Realizační tým:

Athanasopoulos Giannis hlavní trenér
Hroch Martin asistent trenéra
Zaczynski Mateusz asistent trenéra
Boula Ondřej asistent trenéra
Holubec Aleš kondiční trenér
Šimonek Adam statistik
Douda Jindřich masér
Pachmanová Michaela masér/fyzioterapeutka
Bartovičová Radka lékař
Kašík Josef lékař
Horáková Lenka fyzioterapeutka
Javůrek Miloslav týmový manažer

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po dvou letech působení ve francouzském Nice míří reprezentační smečař Jan Galabov do polského klubu BKS Visla Bydgoszcz.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Polská univerzálka Aleksandra Wanczyk zůstává v české UNIQA extralize, jen se z Ostravy „stěhuje“ do Šternberku.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Juniorský reprezentační nahrávač Matyáš Džavoronok opouští nejen Karlovarsko, ale i českou UNIQA extraligu a vydává se na svou první zahraniční štaci...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Na české extraligové palubovky se po roce stráveném v Polsku vrací běloruská blokařka Katsiaryna Shapaval, v nadcházející sezóně bude působit v dresu...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Bývalý reprezentační smečař Kamil Baranek přestupuje ve Francii z klubu Rennes Volley do Arago de Séte.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Talentovaná slovenská smečařka Lucia Herdová posílí tým Sokola Šternberk, na své první zahraniční angažmá přichází dvacetiletá volejbalistka...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018