Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže
1. kolo
1 5. 10. 2019, 17:00 Beskydy - Brno .
2 5. 10. 2019, 18:00 Kladno - Praha .
3 5. 10. 2019, 18:00 Liberec - Ústí nad Labem .
4 5. 10. 2019, 17:00 Karlovarsko - Zlín .
5 5. 10. 2019, 18:00 Odolena Voda - České Budějovice .
6 6. 10. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava .
2. kolo
7 12. 10. 2019, 18:00 Brno - Ostrava .
8 12. 10. 2019, 17:00 České Budějovice - Příbram .
9 12. 10. 2019, 17:00 Zlín - Odolena Voda .
10 12. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Karlovarsko .
11 12. 10. 2019, 18:00 Praha - Liberec .
12 12. 10. 2019, 17:00 Beskydy - Kladno .
3. kolo
13 19. 10. 2019, 17:00 Brno - Kladno .
14 19. 10. 2019, 18:00 Liberec - Beskydy .
15 19. 10. 2019, 17:00 Karlovarsko - Praha .
16 19. 10. 2019, 18:00 Odolena Voda - Ústí nad Labem .
17 20. 10. 2019, 17:00 Příbram - Zlín .
18 19. 10. 2019, 17:00 Ostrava - České Budějovice .
4. kolo
19 26. 10. 2019, 16:00 Brno - České Budějovice .
20 26. 10. 2019, 17:00 Zlín - Ostrava .
21 26. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Příbram .
22 26. 10. 2019, 18:00 Praha - Odolena Voda .
23 26. 10. 2019, 17:00 Beskydy - Karlovarsko .
24 26. 10. 2019, 18:00 Kladno - Liberec .
5. kolo
25 2. 11. 2019, 18:00 Liberec - Brno .
26 2. 11. 2019, 17:00 Karlovarsko - Kladno .
27 2. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Beskydy .
28 2. 11. 2019, 17:00 Příbram - Praha .
29 2. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Ústí nad Labem .
30 2. 11. 2019, 17:00 České Budějovice - Zlín .
6. kolo
31 9. 11. 2019, 16:00 Brno - Zlín .
32 9. 11. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - České Budějovice .
33 9. 11. 2019, 18:00 Praha - Ostrava .
34 9. 11. 2019, 17:00 Beskydy - Příbram .
35 9. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Kladno .
36 9. 11. 2019, 18:00 Liberec - Karlovarsko .
7. kolo
37 16. 11. 2019, 17:00 Karlovarsko - Brno .
38 16. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Liberec .
39 16. 11. 2019, 17:00 Příbram - Kladno .
40 16. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Beskydy .
41 16. 11. 2019, 17:00 České Budějovice - Praha .
42 16. 11. 2019, 17:00 Zlín - Ústí nad Labem .
8. kolo
43 23. 11. 2019, 17:00 Brno - Ústí nad Labem .
44 23. 11. 2019, 18:00 Praha - Zlín .
45 23. 11. 2019, 17:00 Beskydy - České Budějovice .
46 24. 11. 2019, 15:00 Kladno - Ostrava .
47 23. 11. 2019, 18:00 Liberec - Příbram .
48 23. 11. 2019, 17:00 Karlovarsko - Odolena Voda .
9. kolo
49 30. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Brno .
50 30. 11. 2019, 17:00 Příbram - Karlovarsko .
51 30. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Liberec .
52 30. 11. 2019, 17:00 České Budějovice - Kladno .
53 28. 11. 2019, 17:00 Zlín - Beskydy .
54 30. 11. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Praha .
10. kolo
55 7. 12. 2019, 16:00 Brno - Praha .
56 7. 12. 2019, 17:00 Beskydy - Ústí nad Labem .
57 7. 12. 2019, 18:00 Kladno - Zlín .
58 7. 12. 2019, 18:00 Liberec - České Budějovice .
59 7. 12. 2019, 17:00 Karlovarsko - Ostrava .
60 7. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Příbram .
11. kolo
61 15. 12. 2019, 17:00 Příbram - Brno .
62 14. 12. 2019, 16:30 Ostrava - Odolena Voda .
63 14. 12. 2019, 17:00 České Budějovice - Karlovarsko .
64 14. 12. 2019, 17:00 Zlín - Liberec .
65 14. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Kladno .
66 14. 12. 2019, 18:00 Praha - Beskydy .
12. kolo
67 21. 12. 2019, 16:00 Brno - Beskydy .
68 21. 12. 2019, 18:00 Praha - Kladno .
69 21. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Liberec .
70 21. 12. 2019, 17:00 Zlín - Karlovarsko .
71 21. 12. 2019, 17:00 České Budějovice - Odolena Voda .
72 21. 12. 2019, 17:00 Ostrava - Příbram .
13. kolo
73 28. 12. 2019, 17:00 Ostrava - Brno .
74 28. 12. 2019, 17:00 Příbram - České Budějovice .
75 28. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Zlín .
76 28. 12. 2019, 17:00 Karlovarsko - Ústí nad Labem .
77 5. 1. 2020, 18:00 Liberec - Praha .
78 15. 12. 2019, 18:00 Kladno - Beskydy .
14. kolo
79 11. 1. 2020, 18:00 Kladno - Brno .
80 11. 1. 2020, 17:00 Beskydy - Liberec .
81 11. 1. 2020, 18:00 Praha - Karlovarsko .
82 11. 1. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Odolena Voda .
83 11. 1. 2020, 17:00 Zlín - Příbram .
84 11. 1. 2020, 17:00 České Budějovice - Ostrava .
15. kolo
85 18. 1. 2020, 17:00 České Budějovice - Brno .
86 18. 1. 2020, 17:00 Ostrava - Zlín .
87 18. 1. 2020, 17:00 Příbram - Ústí nad Labem .
88 18. 1. 2020, 18:00 Odolena Voda - Praha .
89 18. 1. 2020, 17:00 Karlovarsko - Beskydy .
90 18. 1. 2020, 18:00 Liberec - Kladno .
16. kolo
91 25. 1. 2020, 18:00 Brno - Liberec .
92 25. 1. 2020, 18:00 Kladno - Karlovarsko .
93 25. 1. 2020, 17:00 Beskydy - Odolena Voda .
94 25. 1. 2020, 18:00 Praha - Příbram .
95 25. 1. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Ostrava .
96 25. 1. 2020, 17:00 Zlín - České Budějovice .
17. kolo
97 1. 2. 2020, 17:00 Zlín - Brno .
98 1. 2. 2020, 17:00 České Budějovice - Ústí nad Labem .
99 1. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Praha .
100 1. 2. 2020, 17:00 Příbram - Beskydy .
101 1. 2. 2020, 18:00 Kladno - Odolena Voda .
102 1. 2. 2020, 17:00 Karlovarsko - Liberec .
18. kolo
103 8. 2. 2020, 18:00 Brno - Karlovarsko .
104 8. 2. 2020, 18:00 Liberec - Odolena Voda .
105 8. 2. 2020, 18:00 Kladno - Příbram .
106 8. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Ostrava .
107 8. 2. 2020, 18:00 Praha - České Budějovice .
108 8. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Zlín .
19. kolo
109 15. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Brno .
110 15. 2. 2020, 17:00 Zlín - Praha .
111 15. 2. 2020, 17:00 České Budějovice - Beskydy .
112 15. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Kladno .
113 15. 2. 2020, 17:00 Příbram - Liberec .
114 15. 2. 2020, 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko .
20. kolo
115 29. 2. 2020, 18:00 Brno - Odolena Voda .
116 29. 2. 2020, 17:00 Karlovarsko - Příbram .
117 29. 2. 2020, 18:00 Liberec - Ostrava .
118 29. 2. 2020, 18:00 Kladno - České Budějovice .
119 29. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Zlín .
120 29. 2. 2020, 18:00 Praha - Ústí nad Labem .
21. kolo
121 7. 3. 2020, 18:00 Praha - Brno .
122 7. 3. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Beskydy .
123 7. 3. 2020, 17:00 Zlín - Kladno .
124 7. 3. 2020, 17:00 České Budějovice - Liberec .
125 7. 3. 2020, 17:00 Ostrava - Karlovarsko .
126 7. 3. 2020, 17:00 Příbram - Odolena Voda .
22. kolo
127 14. 3. 2020, 18:00 Brno - Příbram .
128 14. 3. 2020, 17:00 Odolena Voda - Ostrava .
129 14. 3. 2020, 17:00 Karlovarsko - České Budějovice .
130 14. 3. 2020, 18:00 Liberec - Zlín .
131 14. 3. 2020, 18:00 Kladno - Ústí nad Labem .
132 14. 3. 2020, 17:00 Beskydy - Praha .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018