Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže
1. kolo
1 5. 10. 2019, 19:30 Beskydy - Brno 3:1 (27,22,-17,20)
2 5. 10. 2019, 18:00 Kladno - Praha 2:3 (-19,23,-19,17,-10)
3 5. 10. 2019, 18:00 Liberec - Ústí nad Labem 3:1 (-23,20,22,24)
4 5. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (23,19,17)
5 7. 10. 2019, 19:20 Odolena Voda - České Budějovice TV 0:3 (-21,-19,-22) ct sport
6 6. 10. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava 2:3 (13,22,-18,-23,-12)
2. kolo
7 12. 10. 2019, 18:00 Brno - Ostrava 3:1 (-23,22,21,21)
8 12. 10. 2019, 18:00 České Budějovice - Příbram 3:0 (23,27,17)
9 12. 10. 2019, 17:00 Zlín - Odolena Voda 0:3 (-20,-23,-21)
10 12. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Karlovarsko 0:3 (-18,-19,-20)
11 12. 10. 2019, 18:00 Praha - Liberec 3:1 (22,23,-21,21)
12 12. 10. 2019, 17:00 Beskydy - Kladno 2:3 (22,-22,-27,25,-10)
3. kolo
13 17. 10. 2019, 16:30 Brno - Kladno 3:0 (19,22,18)
14 19. 10. 2019, 18:00 Liberec - Beskydy 3:0 (18,13,21)
15 19. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Praha 3:0 (21,11,22)
16 19. 10. 2019, 18:00 Odolena Voda - Ústí nad Labem 1:3 (23,-18,-24,-19)
17 20. 10. 2019, 17:00 Příbram - Zlín 3:0 (21,15,19)
18 21. 10. 2019, 19:20 Ostrava - České Budějovice TV 3:0 (18,19,19) ct sport
4. kolo
19 28. 10. 2019, 18:00 Brno - České Budějovice 2:3 (20,23,-16,-24,-14)
20 26. 10. 2019, 17:00 Zlín - Ostrava 0:3 (-17,-22,-19)
21 26. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Příbram 3:2 (-17,22,-23,22,13)
22 26. 10. 2019, 18:00 Praha - Odolena Voda 3:0 (17,23,18)
23 26. 10. 2019, 19:30 Beskydy - Karlovarsko 0:3 (-23,-24,-20)
24 26. 10. 2019, 18:00 Kladno - Liberec 3:1 (-21,15,19,23)
5. kolo
25 2. 11. 2019, 18:00 Liberec - Brno 3:2 (-20,-21,21,23,10)
26 4. 11. 2019, 16:50 Karlovarsko - Kladno TV 3:0 (14,27,22) ct sport
27 2. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Beskydy 3:2 (-19,23,19,-22,7)
28 2. 11. 2019, 17:00 Příbram - Praha 1:3 (24,-20,-20,-23)
29 2. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Ústí nad Labem 0:3 (-14,-29,-19)
30 2. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Zlín 3:0 (15,19,21)
6. kolo
31 11. 11. 2019, 19:30 Brno - Zlín TV 3:2 (15,-19,21,-17,10) ct sport
32 9. 11. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - České Budějovice 0:3 (-18,-22,-20)
33 9. 11. 2019, 18:00 Praha - Ostrava 3:0 (26,23,18)
34 9. 11. 2019, 17:00 Beskydy - Příbram 3:1 (24,16,-22,21)
35 9. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Kladno 3:2 (22,-20,-19,22,9)
36 9. 11. 2019, 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:2 (-17,-23,23,15,14)
7. kolo
37 16. 11. 2019, 18:00 Karlovarsko - Brno Kořenek J. ,Kvarda P. ?
38 16. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Liberec Krtička J. ,Ištvanech M. ?
39 16. 11. 2019, 17:00 Příbram - Kladno Fink T. ,Buchar T. ?
40 16. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Beskydy Grabovský Z. ,Možnár M. ?
41 18. 11. 2019, 16:50 České Budějovice - Praha TV Marschner R. ,Dušek P. ? ct sport
42 7. 11. 2019, 17:30 Zlín - Ústí nad Labem 3:1 (24,20,-23,19)
8. kolo
43 23. 11. 2019, 17:00 Brno - Ústí nad Labem Gall J. ,Kubinec J. ?
44 23. 11. 2019, 18:00 Praha - Zlín Pecháček L. ,Peloušek J. ?
45 27. 10. 2019, 19:00 Beskydy - České Budějovice 1:3 (-22,-22,18,-19)
46 24. 11. 2019, 13:00 Kladno - Ostrava Grabovský Z. ,Kovář V. ?
47 25. 11. 2019, 19:20 Liberec - Příbram TV Rychlík D. ,Činátl R. ? ct sport
48 23. 11. 2019, 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda Fink T. ,Dušek P. ?
9. kolo
49 30. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Brno Kvarda P. ,Kořenek J. ?
50 30. 11. 2019, 17:00 Příbram - Karlovarsko Činátl R. ,Buchar T. ?
51 30. 11. 2019, 16:00 Ostrava - Liberec Gall J. ,Pecháček L. ?
52 30. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Kladno Míče MIKASA Krtička J. ,Fink T. ?
53 28. 11. 2019, 17:00 Zlín - Beskydy Spáčil L. ,Vachutka M. ?
54 2. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Praha TV Rychlík D. ,Dmejchal M. ? ct sport
10. kolo
55 7. 12. 2019, 16:00 Brno - Praha Gall J. ,Trumpeš D. ?
56 7. 12. 2019, 19:30 Beskydy - Ústí nad Labem Pecháček L. ,Kavala T. ?
57 7. 12. 2019, 18:00 Kladno - Zlín Marschner R. ,Kvarda P. ?
58 7. 12. 2019, 18:00 Liberec - České Budějovice Kořenek J. ,Rychlík D. ?
59 6. 12. 2019, 16:00 Karlovarsko - Ostrava Fink T. ,Velinov E. ?
60 7. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Příbram Dušek P. ,Nedbálek A. ?
11. kolo
61 16. 12. 2019, 19:20 Příbram - Brno TV Fink T. ,Kvarda P. ? ct sport
62 14. 12. 2019, 16:30 Ostrava - Odolena Voda Gall J. ,Trumpeš D. ?
63 14. 12. 2019, 18:00 České Budějovice - Karlovarsko Krtička J. ,Kořenek J. ?
64 14. 12. 2019, 17:00 Zlín - Liberec Grabovský Z. ,Pecháček L. ?
65 14. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Kladno Buchar T. ,Dušek P. ?
66 14. 12. 2019, 18:00 Praha - Beskydy Rychlík D. ,Marschner R. ?
12. kolo
67 21. 12. 2019, 16:00 Brno - Beskydy Pecháček L. ,Kovář V. ?
68 21. 12. 2019, 18:00 Praha - Kladno Kořenek J. ,Krtička J. ?
69 21. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Liberec Činátl R. ,Rychlík D. ?
70 23. 12. 2019, 17:50 Zlín - Karlovarsko TV Spáčil L. ,Vachutka M. ? ct sport
71 22. 12. 2019, 17:00 České Budějovice - Odolena Voda Buchar T. ,Fink T. ?
72 21. 12. 2019, 17:00 Ostrava - Příbram Grabovský Z. ,Ištvanech M. ?
13. kolo
73 22. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Brno .
74 21. 11. 2019, 18:00 Příbram - České Budějovice Marschner R. ,Rychlík D. ?
75 28. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Zlín Činátl R. ,Dušek P. ?
76 30. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Ústí nad Labem 3:0 (15,22,17)
77 5. 1. 2020, 18:00 Liberec - Praha Krtička J. ,Rychlík D. ?
78 15. 12. 2019, 18:00 Kladno - Beskydy Činátl R. ,Poláček J. ?
14. kolo
79 11. 1. 2020, 18:00 Kladno - Brno .
80 11. 1. 2020, 19:30 Beskydy - Liberec .
81 11. 1. 2020, 18:00 Praha - Karlovarsko .
82 19. 12. 2019, 18:00 Ústí nad Labem - Odolena Voda Kvarda P. ,Fink T. ?
83 11. 1. 2020, 17:00 Zlín - Příbram .
84 25. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Ostrava Buchar T. ,Krtička J. ?
15. kolo
85 18. 1. 2020, 18:00 České Budějovice - Brno .
86 18. 1. 2020, 17:00 Ostrava - Zlín .
87 18. 1. 2020, 17:00 Příbram - Ústí nad Labem .
88 18. 1. 2020, 18:00 Odolena Voda - Praha .
89 17. 1. 2020, 17:00 Karlovarsko - Beskydy .
90 18. 1. 2020, 18:00 Liberec - Kladno .
16. kolo
91 25. 1. 2020, 18:00 Brno - Liberec .
92 25. 1. 2020, 18:00 Kladno - Karlovarsko .
93 25. 1. 2020, 17:00 Beskydy - Odolena Voda .
94 25. 1. 2020, 18:00 Praha - Příbram .
95 25. 1. 2020, 15:00 Ústí nad Labem - Ostrava .
96 25. 1. 2020, 17:00 Zlín - České Budějovice .
17. kolo
97 1. 2. 2020, 17:00 Zlín - Brno .
98 1. 2. 2020, 18:00 České Budějovice - Ústí nad Labem .
99 1. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Praha .
100 1. 2. 2020, 17:00 Příbram - Beskydy .
101 1. 2. 2020, 18:00 Kladno - Odolena Voda .
102 1. 2. 2020, 18:00 Karlovarsko - Liberec .
18. kolo
103 8. 2. 2020, 18:00 Brno - Karlovarsko .
104 8. 2. 2020, 18:00 Liberec - Odolena Voda .
105 8. 2. 2020, 18:00 Kladno - Příbram .
106 8. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Ostrava .
107 8. 2. 2020, 18:00 Praha - České Budějovice .
108 8. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Zlín .
19. kolo
109 15. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Brno .
110 15. 2. 2020, 17:00 Zlín - Praha .
111 15. 2. 2020, 18:00 České Budějovice - Beskydy .
112 15. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Kladno .
113 15. 2. 2020, 17:00 Příbram - Liberec .
114 15. 2. 2020, 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko .
20. kolo
115 29. 2. 2020, 18:00 Brno - Odolena Voda .
116 29. 2. 2020, 18:00 Karlovarsko - Příbram .
117 29. 2. 2020, 18:00 Liberec - Ostrava .
118 29. 2. 2020, 18:00 Kladno - České Budějovice .
119 29. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Zlín .
120 29. 2. 2020, 18:00 Praha - Ústí nad Labem .
21. kolo
121 7. 3. 2020, 18:00 Praha - Brno .
122 7. 3. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Beskydy .
123 7. 3. 2020, 17:00 Zlín - Kladno .
124 7. 3. 2020, 18:00 České Budějovice - Liberec .
125 7. 3. 2020, 17:00 Ostrava - Karlovarsko .
126 7. 3. 2020, 17:00 Příbram - Odolena Voda .
22. kolo
127 14. 3. 2020, 18:00 Brno - Příbram .
128 14. 3. 2020, 17:00 Odolena Voda - Ostrava .
129 14. 3. 2020, 18:00 Karlovarsko - České Budějovice .
130 14. 3. 2020, 18:00 Liberec - Zlín .
131 12. 3. 2020, 18:00 Kladno - Ústí nad Labem .
132 14. 3. 2020, 17:00 Beskydy - Praha .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018