Český pohár / Litoměřice


kategorie: Ženy
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Poznámka 6. 6. 2018:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.

*********************************************************************************

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u8cVQoje2Z2BMxhQJ4o0HwNacxcEUyfbZm3vUkPjFLo/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 54.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 48.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 42.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 36.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 36.00
7 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 24.00
9 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 18.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 18.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00
13 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 18.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
17 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
17 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Silvia Poszmiková SVK 12.00
17 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 12.00
25 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
25 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 6.00 Andrea Hrníčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018