Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Letní pohár / Praha, Beachklub Ládví

5. 8. 2018

Online rozpis utkání a výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ua0PO9GTkTcx84ELj_7OPT7kebXbsGZ51zErEWimKxs/edit?usp=sharing

Poznámka 2. 8. 2018:

Většina utkání hlavní soutěže bude řízeno delegovanými rozhodčími ABV. Poraženému týmu však zůstává povinnost obsluhy skóre, jak je uvedeno v propozicích. V ostatních utkáních má povinnost řídit utkání poražený tým z předchozího utkání.

Poznámka 30. 7. 2018:

Turnaje se může zúčastnit dvojice, která odehraje MČR U20 a během soboty v turnaji skončí. Podmínkou je, aby ve čtvrtek ve 12:00 tato dvojice byla zároveň na startovní listině Letního poháru v hlavní soutěži. Dvojice má povinnost o svém výsledku na MČR U20 informovat řídícího soutěží i ředitele turnaje LP. Účast / neúčast této dvojice na LP má vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Kateřina Housková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 30.00
2 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Nicole Dostálová SK HAMR, z.s. 24.00
4 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
5 Michaela Kubíčková Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 18.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Veronika Kolářová SK Hlincovka, z.s. 18.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 18.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 27.00
9 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 12.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Petra Mihálová Beach Service club z.s. 9.00
13 Klára Pecháčková Beach Service club z.s. 13.50 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 9.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tereza Štěpánková Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 9.00
13 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 9.00 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Marta Hnízdová Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 6.00 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018