Super Cup / Praha, Beach Club Ládví


kategorie: Muži
16. 6. 2018 - 17. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE PRO FANOUŠKY:

Pro vstup do areálu je nutné mít platnou vstupenku. Hráči vstupenku mít nemusí. Vstupenku je možné si vygenerovat zde: https://www.eventbrite.co.uk/e/super-cup-tickets-46531431765 s promo kódem “hraci”. Takto vygenerovaná vstupenka přijde emailem a je zdarma.



online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xeNE9ei_LGmuF8fT5nJ6V09IpQdeVNNIEKKjbUjSAqE/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nejc Zemljak SLO 100.00 Jan Pokersnik SLO 100.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 70.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 70.00
5 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 60.00
7 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 50.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 50.00
7 Ján Namešanský SVK 50.00 Michal Hovorka SVK 50.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Leo Williams RSA 40.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00
9 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00
13 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 20.00
17 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 20.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
21 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 10.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00
21 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 10.00
21 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 10.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
21 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 10.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018