Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská beachliga - 4. kolo / Praha Strahov

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
5. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=238

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 Jakub Vála Just Sport and fun z.s. 26.70 Ondřej Rédl Just Sport and fun z.s. 26.70
3 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 23.80 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 23.80
4 Martin Bárta Just Sport and fun z.s. 21.20 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.20
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.90 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 18.90
5 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.90 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 18.90
7 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 14.90 Martin Václavík Tělovýchovná jednota PRAGA 14.90
7 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90
9 Václav Berčík Just Sport and fun z.s. 17.55 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 11.70
10 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 10.40 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 10.40
11 Jakub Čadek Just Sport and fun z.s. 9.20 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 9.20
12 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 8.20
13 Patrik Malios Just Sport and fun z.s. 7.30 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.30
14 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 6.50 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 6.50
15 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 5.70 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 5.70
16 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 5.00
17 Ondřej Beneš TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 11.70 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 11.70
18 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
19 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 9.20 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Matěj Ruml Just Sport and fun z.s. 7.30 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 7.30
21 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
23 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70
23 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
25 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40
26 Daniel Kolouch Just Sport and fun z.s. 3.90 Viktor Kohout Just Sport and fun z.s. 3.90
27 Ondřej Pohl Just Sport and fun z.s. 3.40 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 3.40
© ČVS 2015-2018