Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská junior beachliga - 5. kolo / Praha Strahov

3. 2. 2019

Stránka s bližším info: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=259

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0
2 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.60 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.60
3 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 31.73 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 31.73
4 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 28.27 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 28.27
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 19.87 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 19.87
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.87 Barbora Teplá Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.87
9 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 0 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 0
9 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.60
11 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27
11 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 12.27 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.27
13 Klára Bednářová Beachklub Ládví z.s. 9.73 Aneta Pinskerová Beachklub Ládví z.s. 9.73
13 Silvia Vanek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0 Simona Pavelková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0
15 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 7.60 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 7.60
15 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 7.60 Hana Bednářová Beachklub Ládví z.s. 7.60
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 5.87 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 5.87
© ČVS 2015-2018