Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Pražská beachliga - 7. kolo / Praha Střešovice


kategorie: Ženy
31. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 26.70 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 26.70
3 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 23.80 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 23.80
4 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 21.20 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 21.20
5 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 18.90 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 18.90
5 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 18.90 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.90
7 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.90 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.90
7 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 14.90 Kylie Neuschaeferová VK Prostějov, spolek 14.90
9 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 11.70 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 11.70
10 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
11 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20
13 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50
17 Iveta Miranda SVK 11.70 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 11.70
18 Kateřina Bicanová SK HAMR, z.s. 10.40 Tereza Černá SK HAMR, z.s. 10.40
19 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 9.20 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 9.20
20 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 8.20 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 8.20
21 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.30 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 7.30
21 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 7.30 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 7.30
23 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 5.70 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 5.70
23 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 5.70 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 5.70
25 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 4.40 Kristýna Dekařová Beachklub Ládví z.s. 4.40
25 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40
27 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.40 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.40
27 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 3.40 Tereza Bártová Spikes Nebušice, z.s. 3.40
29 Linda Francová SK HAMR, z.s. 2.60 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 2.60
30 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 2.30 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 2.30
© ČVS 2015-2018