Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní turnaj - 2. kolo / Brno (Centrum Viktoria)

2. 2. 2019

Zimní halový turnaj Beach Academy Victoria Brno. Organizace turnaje dle přiložených propozic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
5 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Valerie Dvorníková Volejbal Kroměříž, z.s. 24.00
5 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
5 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lucie Pernová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Karolína Krejčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kateřina Provazníková Volejbalové sdružení Drásov 16.00
9 Nela Koudelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Kristýna Vychodilová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Adéla Zemanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018