Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
12. 1. 2019

11. 1. 2019

Kapacita hlavní soutěže byla rozšířena na 20 dvojic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 10.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Bárta Just Sport and fun z.s. 30.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 30.00
2 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 27.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 27.00
3 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
4 Vít Beneš VK Karlovarsko, z.s. 21.00 Štěpán Havlín Volejbal Modřany, z.s. 21.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 18.00
5 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 18.00
7 Matěj Ruml Just Sport and fun z.s. 15.00 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 15.00
7 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 15.00
9 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 12.00 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 12.00
9 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
11 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 12.00 Daniel Kolouch Just Sport and fun z.s. 12.00
11 Jakub Vála Just Sport and fun z.s. 18.00 Jiří Dostál Just Sport and fun z.s. 12.00
13 Andrej Takáč Just Sport and fun z.s. 9.00 Petr Kubec Prague beach team, z.s. 9.00
14 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 9.00 Tomáš Livora Just Sport and fun z.s. 9.00
15 Jan Livora Just Sport and fun z.s. 9.00 Martin Bleha Just Sport and fun z.s. 9.00
15 Bartoloměj Cubr Just Sport and fun z.s. 9.00 Jan Beran Just Sport and fun z.s. 9.00
17 Vojtěch Poledník Just Sport and fun z.s. 6.00 Ondřej Turek Just Sport and fun z.s. 6.00
17 Marek Radvanovský Just Sport and fun z.s. 6.00 Viktor Kohout Just Sport and fun z.s. 6.00
19 Matyáš Perner Just Sport and fun z.s. 3.00 Adam Votoček Just Sport and fun z.s. 3.00
19 Michal Kocián Just Sport and fun z.s. 3.00 Leoš Tefr Just Sport and fun z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018