Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
10. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 7. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 30.00 Tereza Trojanová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 30.00
2 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 27.00 Sára Olivová Vavřinec Kladno o.s. 40.50
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 21.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 18.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 18.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 18.00
5 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00
9 Kateřina Kleinová TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 12.00 Kateřina Váchalová Volejbal Domažlice, z.s. 12.00
10 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 18.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
11 Magdaléna Hromádková TJ Sokol Město Touškov z.s. 12.00 Magdaléna Šlapáková TJ Sokol Město Touškov z.s. 12.00
12 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 12.00 Kamila Kašparová Beach Service club z.s. 12.00
13 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 9.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 9.00
13 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 9.00 Sára Kosniovská Beach Service club z.s. 9.00
13 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 9.00 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 9.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018