UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Ládví)

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Utkání kvalifikace nebudou řízeny rozhodčími ABV. Dvojice, které budou osloveny pořadatelem (standardně poražená dvojice skončeného utkání), mají povinnost řidit určené utkání a zajistit obsluhu skóre.

Startovní listina bude sestavena na základě vstupních bodů z juniorského žebříčku U20.

Turnaje je věkové kategorie U18, tj. pro hráčky narozené 1. 1. 2002 a mladší. Dvojice se starší hráčkou bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PnsietXoH3RMqWMvLlOscJby4HYYhhKXdJiVDD1ZaQw/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Anita Hájková Beach Service club z.s. 27.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 27.00
3 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
4 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 18.00
5 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 18.00 Jana Fixová Beachklub Ládví z.s. 18.00
7 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 12.00
9 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 12.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 12.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 12.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Zuzana Maršíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 6.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 6.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 6.00
17 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 6.00
17 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Schwarzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
25 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00
25 Leona Škovranová Sportovní klub Meteor Praha 2.00 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 2.00
28 Lucie Švestková Beach Service club z.s. 1.00 Sofie Gibková Beach Service club z.s. 1.00
28 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 1.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 1.00
28 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 1.00 Sára Kosniovská Beach Service club z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018