UNIQA Halové mistrovství ČR dospělých / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Muži
27. 4. 2019 - 28. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.


Startovní listina - vzhledem  k technickým problémům je ta aktuální a platná v priloženém odkazu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uHUYmAbQSEETdyAzHKnZ9NW-RC684RT3jgmNPchrPr8/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 45.00
3 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00
4 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 35.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00
5 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 30.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 30.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 25.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00
7 Robert Kufa Beach Service club z.s. 25.00 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
9 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 20.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00
9 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 Alexander William Russell CAN 20.00
13 František Knobloch Prague beach team, z.s. 15.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
13 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 15.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 15.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 10.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 10.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 10.00
© ČVS 2015-2018