Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)

4. 5. 2019

Poznámka 1. 5. 2019:

DKA nebyly uděleny, DKP byly zaneseny.

Poznámka 19. 4. 2019:

Na přání pořadatele byla zvýšena kapacita kvalifikace na 18 dvojic. Bude se hrát systémem Q18-skup-1KO. Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00. 


 

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zudJHqTpPNADnMs9Gd3KcAfk536XcICR2NR0QF-oBX8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 60.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 54.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Šarlota Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 42.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Johana Lukešová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 36.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 24.00 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 18.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
23 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 6.00
23 Nikola Schwarzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 6.00
© ČVS 2015-2018