Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár (celostátní) / Jihlava


kategorie: Juniorky
8. 6. 2019

Poznámka 4. 6. 2019:

Po dohodě s pořadatelem bude rozšířená kvalifikace na 18 dvojic. Bude se hrát modelem Q18-skup-1KO (skupiny na 2 hrané sety do 21 bodů). Zahájení kvalifikace bude v pátek v 14:00. Hraje se na 3 kurtech.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SP1Bt1huf2F2GBgthA2hFyTRjeAysG9qEOpWPXJvPOc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00
2 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 54.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Linda Francová SK HAMR, z.s. 48.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 48.00
4 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 36.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 36.00
5 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 36.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 36.00
5 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Eliška Kořínková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 36.00
9 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 18.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 18.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 18.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Petra Dederová Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00 Kateřina Štičková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Tereza Mrázová SK TŘEBÍN, z.s. 12.00 Nikola Chromá SK TŘEBÍN, z.s. 12.00
17 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
23 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018