Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Samsung Cup, Pňov

4. 6. 2010 - 6. 6. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martina Šmídová 40.00
5 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 30.00 Šárka Židová 30.00
6 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 30.00
7 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
8 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 25.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 25.00
9 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 20.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 20.00
10 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Klára Pecháčková Beach Service club z.s. 20.00
11 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 20.00
12 Šárka Hejzlarová 20.00 Marta Štulíková 20.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 15.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
14 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Ivana Pilavková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
15 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 15.00 Barbora Jeřábková 15.00
16 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
17 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 10.00 Patricia Missottenová TJ Energetik Chvaletice z.s. 10.00
18 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 0.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 0.00
19 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 10.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00
20 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Markéta Hanzlová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 10.00
21 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 5.00 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 5.00
22 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 5.00 Kateřina Kočiová VK Prostějov, spolek 5.00
23 Gina Balounová Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno 5.00 Martina Sniegoňová 5.00
24 Helena Vlková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 5.00 Dominika Skořepová 5.00
25 Kateřina Pešťáková 5.00 Zuzana Hotová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 5.00
26 Tereza Náglová TJ ABC Braník, z.s. 5.00 Radana Bernardová TJ Slavoj Břevnov 5.00
27 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 5.00 Barbora Davidová 5.00
© ČVS 2015-2018