Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)

22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Brunclíková Just Sport and fun z.s. 60.00 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00
2 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 54.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 54.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Sarah Ondrejková SVK 42.00 Veronika Podhradská SVK 42.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00
7 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martina Lepková Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
9 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 24.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 24.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 24.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Tereza Nechvátalová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
13 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Klára Dvořáčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Klára Kamarádová SK Duhovka Břeclav, z.s. 18.00
13 Nikola Schwarzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Nela Koudelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eva Mácková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018