Český pohár / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Poznámky 19. 6. 2019:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 17:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mjqayPhwTEfDbrUusMZBgLiZAjAx-GE2mkrv5vsWiCI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 54.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 48.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 48.00
4 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 42.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 36.00
7 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 30.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 30.00
7 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 30.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
13 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 18.00
13 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 18.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 12.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 12.00
17 Daniel Čech Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00
17 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
25 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
25 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018