Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Jachnicki Kladno volejbal cz 30.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 27.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 27.00
3 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Vít Beneš VK Lvi Praha, z.s. 24.00
4 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 18.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 18.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 15.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 15.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00
9 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 12.00
9 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00
9 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Michal Roháček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
9 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00
13 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Matěj Kollár SVK 9.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 13.50 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 9.00
17 Martin Syrůček Kladno volejbal cz 6.00 Ondřej Pavelka SK Dansport Praha, z.s. 6.00
17 Jan Charousek Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 6.00 Vojtěch Milota VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 6.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Dominik Wallisch Kladno volejbal cz 6.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018