Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice

17. 8. 2019

Poznámka 14. 8. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00 na 3 hracích kurtech.

 

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v sobotu 17/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XvB0npXUYDJjWtAZ4IiKVW50HGdLCmekMUr4AE7LKkE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 27.00
3 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 24.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00
5 Anna Křížová SK HAMR, z.s. 18.00 Petra Píclová SK HAMR, z.s. 18.00
5 Nikola Jindrová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 18.00 Veronika Jindřichová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 27.00
9 Anna Přibylová TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00 Adéla Kolesnáčová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 12.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
9 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 9.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00
13 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00
13 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00
17 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.00 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018