Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)

30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SSh5OkyJikU3r-Vx5FjSV-PVRrPyWqXEvzmPUi7SI9k/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 150.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 150.00
2 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Václav Berčík Beach Service club z.s. 135.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Martin Pihera SK Dansport Praha, z.s. 105.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 105.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 135.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 90.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 90.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 90.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 75.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 75.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 75.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 75.00
9 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 75.00 František Pihera Tělovýchovná jednota PRAGA 75.00
13 Přemysl Kubala Green Volley Beskydy, z.s. 60.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00
13 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 60.00 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. 60.00
13 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 60.00
© ČVS 2015-2018