USN Letní pohár / Praha (Strahov)

17. 8. 2019 - 18. 8. 2019

Poznámka 15. 8. 2019:

Kvalifikace se ruší. Všechny týmy hrají hlavní soutěž. Dopřihlašovat se lze již jen mezi náhradníky.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/13343bnz-lI8xCGFNDKgrEg0kajns9p6C4wyDTdcmBSc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 30.00
2 Tadeáš Trousil Tělovýchovná jednota PRAGA 27.00 František Pihera Tělovýchovná jednota PRAGA 27.00
3 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 18.00 Martin Kabrna Volejbalový klub Chudák pes 18.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00
7 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 15.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00
7 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 15.00 Matěj Kollár SVK 15.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 18.00
9 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
9 Adam Štoček Kladno volejbal cz 12.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Jan Čirka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 9.00
13 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 9.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
17 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Pavel Blaschke TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6.00
17 Matěj Šupka Tělovýchovná jednota Sokol Benešov u Prahy 6.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 6.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Vít Pohanka Tělocvičná jednota Sokol Kerhartice 6.00
0 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0
© ČVS 2015-2018