Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
10. 8. 2019 - 11. 8. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00
2 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 27.00
3 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 21.00 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 15.00 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.00
9 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
9 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.00 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 13.50
13 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 9.00 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 13.50 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 9.00
13 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 6.00 Kristýna Dekařová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Pavla Silná SK HAMR, z.s. 6.00
17 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 6.00 Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 6.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 6.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018