Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (PBT Střešovice)

13. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=307 Dvojice na 1. - 16. místě startovní listiny hrají 1. ligu, dvojice na 17. - 36. místě hrají 2. ligu.

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 25.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 25.00
2 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.25 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 22.25
3 Tadeáš Trousil Tělovýchovná jednota PRAGA 19.83 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 19.83
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 17.67 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.67
5 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 15.75 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
5 Václav Berčík Beach Service club z.s. 23.63 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 15.75
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.42 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.42
7 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.42 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 9.75
9 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 14.63 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 9.75
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.50 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 7.67
11 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 7.67 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.67
12 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.83 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.83
13 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 Matěj Šupka Tělovýchovná jednota Sokol Benešov u Prahy 6.08
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.75 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.75
16 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 4.17 Jan Čirka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 4.17
17 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 9.75 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 9.75
18 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 8.67 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 8.67
19 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 7.67 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.67
20 Lukáš Koldovský TJ Orion Praha, z.s. 6.83 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 6.83
21 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
21 Jan Předota Prague beach team, z.s. 6.08 Ondřej Beneš TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.08
23 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Jan Kučera Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.75
23 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 4.75 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 4.75
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
25 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 3.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83 Martin Kabrna Volejbalový klub Chudák pes 2.83
27 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 2.83 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 2.83
29 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 2.17
29 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17 Radomír Kůs BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17
31 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 1.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 1.67
31 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 1.67 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 1.67
33 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 1.33 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 1.33
33 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.33 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.33
35 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 1.00 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 1.00
35 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018