Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)

20. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=312

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. Barbora Teplá Beachpoint z. s. 585.87
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 523.4
3 Linda Francová SK HAMR, z.s. Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 482.1
4 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 380
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 286
6 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 280.94
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 256.34
8 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 251.84
9 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 248
10 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 245.25
11 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 244.1
12 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. Anna Cyrani Beachclub Strahov, z.s. 213.87
13 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 209.6
14 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. Sabina Dvořáková Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 202.8
15 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 145.14
16 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. Barbora Cubrová Studio Sport z.s. 142.67
Kvalifikace
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 113.27
18 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 83.41
19 Tereza Issová SK HAMR, z.s. Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 73.8
20 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 73.5
21 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Simona Pavelková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 53.17
22 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. Karla Poloučková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36
23 Tereza Strnadelová Beachclub Strahov, z.s. Aneta Zedníková Beachclub Strahov, z.s. 10.16
24 Pavlína Lindová Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. Adéla Strnadová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 0
25 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 0
26 Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 0
27 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. Kristýna Makovská Beachclub Strahov, z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018