Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Juniorky
20. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=312

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 25.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 25.00
2 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 22.25 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 22.25
3 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 19.81 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 19.81
4 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 17.63 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 17.63
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.69 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.69
6 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 13.94 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 13.94
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.38 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.38
8 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 11.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 11.00
9 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
10 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.63 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.63
11 Linda Francová SK HAMR, z.s. 7.63 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 7.63
12 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.75 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 6.75
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.00
14 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 5.31 Anna Cyrani Beachclub Strahov, z.s. 5.31
15 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 4.69 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 4.69
16 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 4.13 Barbora Cubrová Studio Sport z.s. 4.13
17 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Karla Poloučková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75
18 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 8.63 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 8.63
19 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. 7.63 Kristýna Makovská Beachclub Strahov, z.s. 7.63
20 Pavlína Lindová Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. 6.75 Adéla Strnadová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 6.75
21 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Simona Pavelková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
22 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.31 Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.31
23 Tereza Strnadelová Beachclub Strahov, z.s. 4.69 Aneta Zedníková Beachclub Strahov, z.s. 4.69
23 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 4.69 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 4.69
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.63 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.63
26 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 3.19 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 3.19
27 Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. 2.81 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 2.81
© ČVS 2015-2018