Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
19. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 22.50 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 22.50
3 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
4 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 17.50 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 17.50
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 15.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 22.50 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.50 Miroslava Kotlasová Beach Service club z.s. 12.50
7 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.50
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
10 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 10.00
11 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00
12 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 10.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00
13 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 7.50 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 7.50
13 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7.50 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 7.50
15 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
15 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 7.50 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 7.50
17 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 5.00 Marie Kavinová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018